Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki ronda annak sose lesz párkapcsolata?

Figyelt kérdés
2010. dec. 4. 17:31
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Nem tudom ez nekem szólt e kedves utolsó de a férfiak többsége meg sem közelít, se csúnyák se jóképűek, amúgy nem értem miért tök nyitott, kedves, aranyos lánynak tartanak ismerősök barátok szerint vagyok szép idősebbek többször hagoztatják.:O:S:$
2010. dec. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
18:13 - Mert a férfiak többségének rossz a hozzáállása, és ezért sokan inkább nem is próbálkoznak, mondván "biztos van barátja", "úgysem tetszenék neki, és csak elhajtana", stb...
2010. dec. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, ponthogy mindig csúnya nőt látok álompasival és fordítva.
2010. dec. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Az h ronda az egy dolog. Ha már rondának is érzi magát tutira nem lesz. Lehet hülyeségnek tatod, de minden csak önbizalom kérdése!!!
2010. dec. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

Minden sráccal elbeszélgetek, mégsem próbálkozik senki, meg kinek mi a szép, hát nem a kimondott szépfiúk jönnek be nekem, és önbizalmam is van, de nem vagyok beképzelt, látom a hibáimat, de próbálom kihozni magamból a maximumot. Amúgy nem rólam szólt a kérdés, a kérdezőtől ezért bocsi!:P

18:13-as voltam.:/:)

2010. dec. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Előző, 18:03-as vok. Ha írsz privit, küldök neked képet, és meglátjuk, el tudnál-e képzelni velem bármit is :P
2010. dec. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

18:33 - tegnap egy csajnak te küldtél képet privátban? Ha igen, mi volt a véleménye? :)

bocs az off miatt

2010. dec. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
röviden és tömören: ezt eltaláltad. Bár mindig belefuthatsz egy másik rondába, és lehet egy idő után bele is nyugszol.
2010. dec. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
18:37 ööö nem tom, küldtem már innen több csajnak is képet, de nem tom h tegnap volt-e :D
2010. dec. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

De, lehet.

A szépség az egyik tényező a kapcsolatban, és nem is a legfontosabb. Van még az önbizalom, a megbízhatóság, a vonzerő (illat, stb) a kedvesség, a beleérzés (rájön, mit érezhet a másik), stb.


Ami jó benned, azt használd leginkább - a többin javíts, ha tudsz.

2010. dec. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!