Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenféle elkapja majd a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenféle elkapja majd a barátom?

Figyelt kérdés
van egy seb a számon vagy nem tudom, valami kijött és elég csúnya.. biztos herpesz. mondtam a barátomnak h ne csókolózzunk majd ma, mert nem akarom hogy elkapja. azt mondta h nem fogja elkapni, nem bírja ki ha nem csókolhat meg? de 100% h elkapja? én nem akarom de őt nem érdekli :S
2010. dec. 4. 16:03
 1/7 A kérdező kommentje:

mindenféleképpen*

és az egyik helyre nem kell kérdőjel bocsi :)

2010. dec. 4. 16:05
 2/7 anonim ***** válasza:
...jóban-rosszban,egészségben-betegségben...míg a halál el nem választ! :)
2010. dec. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Funktasztikus ***** válasza:
63%
101%:)
2010. dec. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha herpesz, nem biztos, hogy rajta is kijön, az viszont biztos, hogy elkapja. De van, akin nem jelentkeznek a tünetek. Ha már elkapta, valószínű eddig is elkapta tőled. Mert ez egy vírus, amit mindenkinek a szervezete hordoz. Nyugodtan csókolózz vele, ha most kijön rajta mégis, akkor legközelebb kétszer meggondolja.

Amúgy én sem bírnám, hogy ne tegyem meg :)

2010. dec. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A herpesz a hólyagok megjelenésétől fertőz. Nem ajánlatos ilyenkor az érintkezés vele, mert ha a másik fél nem is kapja el (rajta nem jön ki), de visszafertőzhet utána téged. Úgyhogy hiába nem undorodik tőle, tartóztassátok meg magatokat a saját érdeketekben! És természetesen ilyenkor tilos az orális kielégítés is (a részedről)!
2010. dec. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek sajna elég sokszor van, én ugyanúgy megcsókolom és még sohasem jött ki rajtam semmi. Csak az a szívás, hogy olyankor leszopni sem hajlandó.
2010. dec. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A herpesz egy életre szól! Soha többé meg nem szabadul tőle, ha egyszer elkapta.

És persze csak aktív állapotában fertőz.


Úgyhogy a száddal kerülj minden akciót a teljes gyógyulásig! Ha sehogy sem bírja, akkor cicit elő, cunit elő, válasszon - de a szádat hagyja ki, hozzá ne érjen!

2010. dec. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!