Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akar tőlem valamit? Hiszen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar tőlem valamit? Hiszen 35! Kicsit meglepődtem.15/L

Figyelt kérdés

Szóval, G-Portálos designkészítéssel foglalkozom, kreditekért csinálom őket... (a kreditek kellenek az oldalamhoz) Egyszer láttam egy weboldalon, hogy elég gyenge a designja, viszont nagyon jó a tartalma. Írtam e-mailt a fickónak Facebookon, aki szerkeszti, hogy szívesen megcsinálnám G-kreditért. Küldtem neki pár munkámat, és visszaírt, hogy jó lenne. Bejelölt, felvett msn-re hogy megbeszéljük a részleteket. Aztán megcsináltam, és ráírtam msn-en pár nappal ezután, hogy kész és küldeném. Aztán vhogy elkezdtünk beszélgetni, átlagos dolgokról. Kiderült hogy tök hasonló az érdeklődési körünk. Szóval csak beszélgettünk... és a múltkor meséltem neki, hogy a barátaimmal egy nagyon jó karácsonyi vásáron voltam Pesten, csak annyira rohantak, hogy időm se volt megnézni. Erre ezt írta:


"Én szívesen elmennék újra Veled :)"


Jelent valamit? :S Egyébként mindig mondja hogy szép vagyok meg jók a képeim Facebookon...


A pasi 35 éves és elég messze lakik tőlem de mivel normálisan nézett ki a Facebook profilképén ezért írtam neki.


Bocsi hogy hosszú lett, mit gondoltok?


2010. dec. 4. 13:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
I think, this is the beginning of a beautiful sex partnership.
2010. dec. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%

Tuti akar valamit. Az ilyenek nem egészségesek. Nézd meg a Cukorfalat című filmet, pont erről szól. Csak ott a lány még 14 éves.

35 évesen már ne akarjon 15 éves lánnyal találkozni. Vigyél magaddal gázsprét és ne szállj be a kocsijába, ha mégis találkozol vele. Ennyi.

2010. dec. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Yeah, well, you know, it's just, like, your opinion, man.
2010. dec. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
pedobear él..
2010. dec. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy szakitsd meg vele a kapcsolatot. Nem feltuno, hogy 20 ev van koztetek? Az apad lehetne! Meg baratnak is sok!

18 f/karpatalja

2010. dec. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts meg vele a kapcsolatodat!

Egyszer én is beszélgettem egy 19 éves sráccal akiről aztán kiderült,hogy 30 éves.Még ha egy 19 srác ír nekem olyanokat,hogy :"Ha itt lennél velem rád ugranék" meg stb... akkor még oké,de így ,hogy kiderült már rögtön letöröltem msn-ről. :/


14,5/L

2010. dec. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%
Rakd fel a napiszarra a képét, mondd el mindenkinek hogy pedofil és kész. Többet nem fog zaklatni.
2010. dec. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

legfeljebb beperel

jó buli

2010. dec. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egész biztosan akar tőled valamit. Az ilyen férfi, aki ennyi idős létére kislányokra hajt, az beteg elme. Könyörgök el ne hidd, hogy csak kedveskedni akar veled, és nehogy találkozzatok. Az egy dolog, hogy hasonló az érdeklődési körötök...de könyörgök.. az apád lehetne.
2010. dec. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De azért "tartjuk a kapcsolatot", mert besegítek a weboldalában. (Nem szeretném megadni a címét...) Mint már mondtam, hasonló az érdeklődési körünk és az oldala épp egy olyan dologról szól, ami engem is érdekel. "Felvett" szerkesztőnek, híreket írok oda, képeket töltök, videókat, stb. Ezt elfelejtettem a kérdésbe beírni... szóval végülis ezért szoktunk beszélni!
2010. dec. 4. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!