Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy értessem meg vele, h nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg vele, h nem számít a korkülönbség?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 21:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

előfordulhat,hogy a 15 éves lány érettebb,mint a 21 éves "felnőtt fiú....igen sok esetben előfordul

de szerintem is jobb lenne ha a veled egykorúakkal esnél inkább szerelembe...pár év múlva nem számít ez a kis korkülönbség,de most életetek más periódusában vagytok

2010. dec. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
72%
Jaj, hagyjuk már ezt hogy a lányok mennyivel érettebbek. Semmi köze a nemekhez. Van hülye lány is, meg hülye fiú is, hülye nő és hülye férfi. Persze az ellentétjük is. Ha olyan okos 15 évesen, keressen egy érett 15 évest. Ne 20+ évest. Közöttük is van hülye. Én 16 éves fiú vagyok, érettebb kategóriából, Kikre vadászok ha szex kell? Hülye idősebb csajokba, nem túl nagy gond megfektetni őket. Ha párkapcsolatra van szükségem, érettebb korombeli lányt keresek. Ennyi az egész. :)
2010. dec. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
23%
15 évesen huzz vissza babázni.. kész csoda hogy a csávónak van esze és nem áll össze EGY KISLÁNNYAL!!!akinek még ott a tojáshéj a fenekén.. Sürgősen szakadj le róla kis szutyok...Nekem égne a pofám rendesen egy kislánnyal járni.Keress korodbelit
2010. dec. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
23%
Lehet nem mer elküldeni a p*csába mert a kis lelki világod nem birná ki;)
2010. dec. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

basszus emberek!mi ez a lekezelo beszéd??

én 14évesen jottem ossze 20éves pasimmal,és 4 és fél évig 1utt is voltunk.Most 20 vagyok és 9évvel idosebb barátom van.Nem sokára kisbabánk is lesz,szoval szerintem nem számít a korkulonbség.

Ha csak arra gondolok,h míg gimis voltam és a végzos osztálytársaim kisautokat tologatva ,,brugetyuztek,, vagy tisztasági betéteket ragaszgattak a falra (mert ugye az olyan vicces),elgondolkoztam,h ki is érik be hamarabb??!

Tuti,h a nok...

Szerintem nagyon nem számít a korkulonbség,mindent bele!Sok sikert...=)

2010. dec. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 kovpet ***** válasza:

Én ismerek éretlen 30+ évest (gyanítom, ő már ilyen is marad) és teljesen komoly, felelős gondolkodású 17 évest is.


De azért statisztikailag nyilván egy 20 éves felnőttebb, mint egy 15 éves.

2010. dec. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
45%
Közöttünk a párommal 10 év van! És nekem ha lenne másik barátom nem kellene korombeli!
2010. dec. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
25%
figyelj egyátalán nem számit a kor...szavakkal próbáld belebeszélni én 17 éves fiu vagyok és egy 22 éves lányal járok...nagyon jól megvagyunk és szarunk a korkülömbségre :D
2010. dec. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!