Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyen esetekben?

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiu es neki is tetszem.Mar egyre jobban egyezunk es kozel kerultunk egymashoz...Az egyetlen baj,hogy nagyon nepszeru es fel suli szereti.A ket legjobb baratnom is,akik ramkerdeztek hogy tetszik-e es nemet mondtam.Nekuk tetszik.En meg vegig takarom az erzelmeimet,a lanyok gyanakodnak mert neha keresem a tekintetemmel,es olyankor gyanusan mosolyognak ram.Ugy csinalnak,mintha az ovek lenne,es nem tudom,hogy mit tegyek.Hagyjam az egeszet es mondjak le rola,felejtsem el a lanyok miatt,vagy menjen ez igy tovabb...amugy a fiu engem kedvel...
2010. dec. 3. 20:50
 1/1 anonim válasza:

És ezt még megkérdezed???


Számomra egy egyértelmű. Nagyon nagy marha vagy, ha hagyod, és "odaadod" a barátnőidnek... Ha meg bejössz a csávónak, mire vársz? És miért nem vállalod fel, hogy tetszik neked? Ha emiatt elfordulnak tőled a barátnőid, akkor azok nem a barátnőid, csak ugyanolyan sarkonállók, mint a többi...



20F

2010. dec. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!