Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Régóta nincs fiúm, és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régóta nincs fiúm, és még régebb óta nincs semmi szex. Van még valaki ilyen szar helyzetben?

Figyelt kérdés

Itt főleg húszon felüli nőket és férfiakat kérdezek. Ti hogy bírjátok, hogy évekig ne legyen senki az életetekben és még a futó szexuális kalandok is kimaradnak?

A közeljövőben nem valószínű, hogy rámtalálna az újabb nagy szerelem így csak a várakozás maradt...


2010. dec. 3. 20:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Másfél éve nem volt részem szexben, de legjobban az érzelmek hiányoznak. Az, hogy érezzem, hogy a csaj szeret...Persze a szex is hiányzik nagyon, hiányzik az érzés, ahogy megérint, ahogy én érintem meg őt, a bőre tapintása, illata, a sóhajának hangja, csillogó tekintete...


Kezdek befordulni...


26F

2010. dec. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nekem is inkább az érzelmek hiányoznak. De ehhez azért a szex is hozzájárul.

Igen, nekem is az exemmel van bajom. Szeretem és gyűlölöm egyszerre. Semmiképp nem kezdeném újra és ő sem. Ő nem szeret, én azon vagyok, hogy ne szeressem... De az a baj, hogy mást se tudok szeretni.

2010. dec. 3. 21:27
 13/15 anonim ***** válasza:

Hidd el, a régi szerelemből csak egy új tud kigyógyítani! Most azt hiszed, hogy nem tudsz mást szeretni, de csak azért mert nem találkoztál egy hozzád való sráccal.

Legyél nyitott, engedd meg magadnak, hogy boldog legyél! Engedd közel magadhoz a fiúkat, hagyd magad elcsábítani! Ne a múltban élj, hanem a jelenben!

Ezzel a tanáccsal tudok szolgálni.


21:14-es

2010. dec. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

éppenséggel nekem van barátnőm, előtte sokáig nemvolt. viszont most sem érzem igazán hogy szeretne, vagyis néha igen, de van hogy mintha nem is szeretne egyáltalán. szal szerelem az nincs. még nemrégóta vagyunk együtt, talán majd alakul még. jaésmég soha nem szeretkeztem...

hát így sem könnyebb mint magányosan, úgy legalább szabad vagy, nem agyalsz azon hogy szeret e vagy csak játszik veled.

2010. dec. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nekem 2évig nem volt senkim! Ès nem vagyok az 1èjszakàs kalandok híve. Nagyon nehèz volt, nem azért mert nem volt sex, csak tiszta depi voltam mert nem tudtam senkit sem közel engedni magamhoz, max 1csók erejéig mert még mindig az exemért voltam oda. De végül is, most màr õsz óta van pàrom ès elèg jól megvagyunk.

22L

2012. febr. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!