Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Régóta nincs fiúm, és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régóta nincs fiúm, és még régebb óta nincs semmi szex. Van még valaki ilyen szar helyzetben?

Figyelt kérdés

Itt főleg húszon felüli nőket és férfiakat kérdezek. Ti hogy bírjátok, hogy évekig ne legyen senki az életetekben és még a futó szexuális kalandok is kimaradnak?

A közeljövőben nem valószínű, hogy rámtalálna az újabb nagy szerelem így csak a várakozás maradt...


2010. dec. 3. 20:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én szívesen szexelek veled!

69/F

2010. dec. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Funktasztikus ***** válasza:
drága nöi nemü alany más még dugni se dugott senkivel ...szal vann
2010. dec. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
6 hete nem volt szex.Eléggé szarul bírom.De nem is ez a nagy gond,hanem az ,hogy hiányzik valaki mellőlem. 23/F
2010. dec. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
hát hallod én nem hat hétről beszélek, hanem akár évekről...
2010. dec. 3. 20:37
 5/15 anonim ***** válasza:
Ahhoz tényleg nem tudok hozzászólni.Nekem előtte évekig volt egy csajom.Szóval 2 hónapja ért véget és rá 3 hétre jött egy futó kaland.Azóta telt el 6 hét. 23/F
2010. dec. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem volt még normális kapcsolatom...ja és szex nem is volt még, te hát a kérdésedre a válasz van a tiédnél szarabb helyzet.
2010. dec. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Jó, én sem tartok egy évnél, nem mintha számolnám, mert nem ezen van a hangsúly. Hanem azon, hogy már régóta nincs senki az életedben... És ez így nagyon rossz érzés.
2010. dec. 3. 20:43
 8/15 anonim ***** válasza:
ja 21l voltam
2010. dec. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az biztos,hogy nagyon rossz érzés.Hát az ég milyen rossz,amikor nem tudod eldönteni,hogy egy új valaki kellene vagy a régi szerelmed vissza!
2010. dec. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
fél éve van barátnőm, és még nem volt, már nagyon elegem van, nem tudom mit csináljak, pedig szerelem az van, nem is akármilyen. :(
2010. dec. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!