Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 év korkülönbség nem túl sok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 év korkülönbség nem túl sok?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy 20 éves fiúval, nagyon tetszik és jól elvagyunk, többször találkoztunk már ketteseben, valószínűleg össze fogunk jönni, bár megfordult a fejembe, hogy nem sok e az a 4 év? Vélemények? Tapasztalatok?

16/L


2010. dec. 3. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, szerintem egyáltalán nem, bár attól is függ, hogy milyenek vagytok. Ha mindketten kellőképpen érettek vagytok, akkor nincs ebből gond. De ha te még kissé bohókás, (jó értelemben) gyerekes, ő meg már kész férfi, tele tervekkel, célokkal, akkor...

Figyi, az a lényeg hogy megértsétek egymást és egy húron pendüljetek.

Ismerek több olyan párt, akik között ennyi sőt több volt a korkülönbség, és évek óta együtt vannak:)

4 év még nem sok:P

19/l

2010. dec. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

velünk minden rendben van. tökéletesen megértjük egymást :)

köszi a választ :)

2010. dec. 3. 19:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ. Egy 11 éves egy 15 évesnél sok, egy 31 és 35 éves között már nem sok.
2010. dec. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 199303 ***** válasza:
nem sok:) én 17vagyok a barátom 22:) eleinte én is ezen gondolkoztam h nem tul sok-e. de rájötem h nem ha szeretjük egymást nem azt fogjuk figyelni h ő 5éve idösebb nálam:) igy már együtt vagyunk 1 éve és teljesen jo minden:)
2010. dec. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem tudom mi az oka,de a kisebb lanyok nagyon buknak ram.Jobban mint a sajat korosztalyom.Most is pl 13 eves lannyal kavarok.Pedig ott lenne egy 16 eves is.


16/F

2010. dec. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!