Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok olyan fiúval, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan fiúval, aki kicsit megbízhatatlan?

Figyelt kérdés

Csak érdeklődésképp kérdezem, mert az én barátom megbízhatatlan, és kíváncsi vagyok, mennyire túlzom el, amikor megbántódom a dolgain.

Alapból egy kedves srác, szeret, és valószínűleg megcsalni sem fog soha, az ágyban is kiváló - egy életen át nagyszerű partner lehet.

Viszont van egy problémája: kissé link. Állandóan késik, mindig őrá kell várni. Van, hogy nem jön el a megbeszélt találkozókra, vagy elalszik helyettük (úú ez de gyakori, most is épp azt várom, hogy felkeljen végre:D). Néha a fontos üzenetekre sem válaszol, mert "elfelejti", hogy nála van a telefonja. No meg lusta.

Ti járnátok egy ilyen fiúval? :D


2010. dec. 3. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, legalább nem egy túlbuzgó mindennel elhalmozó, rajongásig imádó tag. Pont az ilyeneket szeretem :)
2010. dec. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha te így szeretted meg, akkor miről beszélünk?
2010. dec. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

egy idő után azért kicsit zavaró lehet. de én se szeretem, ha körülrajonganak, szóval igen.

jó fáradt lehet, ha mindig elalszik.

2010. dec. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenesetre ne bízd rá a gyereketeket.
2010. dec. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát ha már megszerettem..:) Én természetemből adódóan kiakadnék biztos, de ez én vagyok csak:)

Amúgy meg az a lényeg, hogy írtad, hogy tudod hogy szeret.

19/l

2010. dec. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2010. dec. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én 21, ő 25:)
2010. dec. 4. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!