Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járni akarok egy lánnyal. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járni akarok egy lánnyal. Nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tetszik nekem régóta régebben többször is jártunk,és most találtam egy kis ajándékot amit régen neki vettem és odaadtam neki és láttam rajta h örült és teljesen elpirult.Olyan jó volt a kedvem h megkérdeztem mielőtt hazamentem volna a suliból.És azt mondta Nem.

Jó mert ma lesz Mikulás buli és van valami ötletetek mit csináljak? 12/F


2010. dec. 3. 07:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Menj oda hozzá, beszélgess, hívd meg egy italra...

Ja most nézem, hogy 12...:D

Akkor vegyél neki chipset, meg csokit, és mond neki, hogy szép.

2010. dec. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A mikulásbuli nem alkalmas a bulizásra, a télapó le fogja nyúlni az összes csajt, várd meg a farsangot...
2010. dec. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ez szupercuki! Nyugi a lány tuti csak félénk, jól csináltad! De most inkább csak beszélgess vele, és úgy próbáld befűzni.
2010. dec. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Te... egy lány soha nem pénzbedobó autómata. :D

Vagyis, minnél idősebb egy lány, annál nehezebb meghódítani, persze vannak kivételek. Fiatalon még ez elment régen hogy vettél neki ajándékot és össze is jött veled, de egyre és egyre nehezebb lesz.

Beszélgess vele, de csüngjél rajta, ugyanakkor mégis próbálj meg ott lenni mellette. A kettő nem ugyanaz.

2010. dec. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jajj már mit szekáljátok szegényt :D:D:Dlegszebb szerelmek szövődnek ilyenkor:DSzerintem menj oda hozzá, beszélgess vele mondd, hogy milyen szép, de ne vidd túlzásba..szóval nelegyél nyálas:) és lehetőleg a mikulás bulin nevedd elő neki a....:D
2010. dec. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindent:D
2010. dec. 3. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!