Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el hogy szeretem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit nagyon szeretek. de ő távol lakik, csak ritkán találkozunk, és szerintem engem csak barátjának tekint. hogy mondjam el neki, hogy szeretem?
2010. dec. 3. 07:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy milyen szexi, aztán nézd meg, erre mit reagál. Ezt barátok nem szokták mondani csak úgy egymásnak. Utána már látni fogod, hogy mikor mondhatsz neki személyesebb dolgokat. Ha elutasító, akkor még gyúrni kell a dolgon.
2010. dec. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vagy inkább nézz a szemébe és mond neki hogy gyönyörű és vele szeretnéd leélni az életed aztán puszipuszi csá
2010. dec. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vannak nagyon csinos lány barátaim. Mikor az egyik arról panaszkodik, hogy felhízott (így is tökéletes teste van), akkor mondanám, hogy ne vicceljen, mutasson egy csinosabb lányt az utcán.

Ha ilyeneket mondanék, akkor megkérdezné, hogy mit akarok tőle. Ha nem is az első, de a második ilyen megjegyzés után biztos. Ha kiprovokálom a kérdést, utána már egyszerűen csak válaszolnom kell rá...

2010. dec. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!