Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már több lánynál kezdeményezte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már több lánynál kezdeményeztem, de miért?

Figyelt kérdés
Szóval miért olyanokat szúrok ki akiknek van valakijük? A kezdeményezés megy, van önbizalmam, nem vagyok csúnya, se semmi, de már unoooooooom hogy mindig olyanokat szúrok ki akiknek van valakijük. Az olyanok miért szemeznek akk? xD
2010. dec. 2. 22:21
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Mert egy r!banc az összes
2010. dec. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azok a lányok akik jól néznek ki, általában pasival is rendelkeznek...Talán ez lehet a baj...
2010. dec. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Már erre gondolok én is...
2010. dec. 2. 22:23
 4/9 anonim ***** válasza:

Szemezni, flörtölni nem ugyanaz mint "szexelni".

Férfi szemmel is van aki vallja, hogy "Csak az a nő foglalt, akin éppen fekszik valaki"

2010. dec. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

na nyugi,tapasztalatból mondom h csak duma, h jaj barátom van.

Nem véletlenül szemezett veled, csak most nem fog rögtön ott leszo*ni.

Nem kell rögtön feladni, mert elutasított, kicsit játsza az eszét,de hidd el, ha mész utána adni fogja a puncit;)

És igen igy van, csak az a nő foglalt, akin épp fekszik valaki:D

Ez nagy duma:D megjegyezzük:D

2010. dec. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne csak duma a "bocs, van barátom"?? Lehet, hogy néhány esetben csak az, mert könnyebb azt mondani mint hogy "nem vagy az esetem", vagy esetleg picit megijedt a leányzó és hirtelen ezt mondta, de ha tényleg van neki akkor onnantól kezdve paraszt dolog lenne tovább nyomulni nem? Attól hogy szemeztetek még nem biztos hogy dobni is akarja a mostani barátját miattad...
2010. dec. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

jaaaj hát ki beszél itt arról, h dobni fogja a barátját??

te most ezt vetted le abból amit írtam??

De aranyooos:)

Én arról beszéltem, h meg lehet kurni a barátja mellett, nem pedig arról, h ott fogja hagyni:)

És nem kell mondom a duma, jaj persze csak úgy poénból szemeztek vele:D

2010. dec. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Értem amit mondasz. De ha én kezdeményezek egy lánynál akkor barátnőt akarok, nem egy ribancot aki esetleg később megadja magát a barátja MELLETT. Persze, nyilván nem poénból szemeznek, meg nem azért néz mert én is nézem, de ha egyszer nemet mond akkor ez van. Nem leszek akkora paraszt, hogy tovább nyomulok ha van valakije.


Mondjuk az nekem is sokszor b@ssza a csőröm, hogy akkor miért megy bele a szemezgetésbe ha van pasija. És nem egy két véletlen pillantásra gondolok ami teljesen természetes, amibe nem kell belelátni semmit.

Hanem mondjuk szó szerint bámul a leányzó és az sem zavarja hogy észreveszed, akkor is csak néz tovább, majd ezután nyilván teljesen véletlenül :):) összeakad többször is a tekintet... Amikor már azt érzed, hogy itt már valami van, valamivel bizony felkeltetted a kislány érdeklődését.

2010. dec. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
pontosan...
2010. dec. 3. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!