Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mi legyen?

Figyelt kérdés
4éve vagyunk eggyütt,gyereket akar töllem a párom....de..olyan üziket találtam ami megcsalásra utal.... elhaggyam vagy mit tegyek?
2010. dec. 2. 18:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Aha.
2010. dec. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem tudom mit tegyek? szeretem még ... de nem értem akkor miért akar elvenni és mért akar gyereket?
2010. dec. 2. 18:48
 3/11 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle?
2010. dec. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de volt már ilyen..és ha megkérdezem letagadja... még engem hibáztat hogy miért féltékenykedek
2010. dec. 2. 18:49
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

kicsit járd körül a témát, szimatolj, mielőtt meggyanúsítanád, "bizonyiték" nélkül. Ha mondjuk nagyon titokzatos (Hol voltál? Dolgom volt,stb,....),szal ha nem ad konkrét álaszt, ha sokszor telefonál, úgy, hogy te ne halld, túl sok üzleti megbeszélés van, ilyesmik utalhatnak rá, dez sem százszázalék. Fogadj fel egy magánnyomozót xd

NÉzd meg az smseit, a-mailjait, kérdezd meg a barátait.

2010. dec. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Hű b@szd meg. Én is megcsalnám a páromat, ha így írna.
2010. dec. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
de már nyomoztam és olyan üziket találtam hogy talizni akar lányokkal meg képet küldeni meg ilyenek
2010. dec. 2. 18:58
 8/11 A kérdező kommentje:
ugy értem hogy már van bizonyitékom...akkor kérdezzek rá?
2010. dec. 2. 18:59
 9/11 anonim válasza:
Ez még önmagában nem elég?
2010. dec. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hagyd ott szerintem. Ha meg csal, ha nem. Te már sosem leszel boldog, mert ott lesz benned mindig a tüske, hogy mivan ha megcsal?


A majdan megszületendő gyereked is akkor jár a legjobban, ha egy olyan családba születik, ahol mindkét fél teljesen szereti egymást.

2010. dec. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!