Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Új párok, mennyit beszéltek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új párok, mennyit beszéltek ha pár napja jöttetek össze?

Figyelt kérdés

(pl. egy buliba aztán folytattátok, találkoztatok). Mennyi a nem kevés kommunikáció ha 6-7 napja ismeritek egymást? És mennyi a normális?

Húh, remélem megértettétek. 18-20 közötti párokra lennék kíváncsi :)

Kösz, előre is


2010. dec. 2. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Eleinte még elég sokat lehet beszélni, mert minden új, meg lehet kérdezni milyen az iskola, munkahely, de az első randi általában nem szokott nekem tovább tartani 4 óránál. Mert azért nehéz olyan hosszan figyelni :)
2010. dec. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom, hogy én reagálom-e túl vagy mi csak mi összejöttünk egy buliba. Tegnap találkoztunk. Jó volt minden, nem tarthatott sokáig mert neki vizsgája volt kora reggel. De még az msn-jére se vett fel... Meg csak facebookon beszélünk néha. Az a gáz, hogy nem igazán tudom, hogy most mennyit kellene keressen, vagy hogy én is mennyire keressem Őt..
2010. dec. 2. 16:49
 3/8 A kérdező kommentje:
Vagy még nagyon az elején járunk és azért? De az lenne a logikusabb, ha most lennénk érdeklőbbek nem? vagy nem értem..
2010. dec. 2. 16:50
 4/8 anonim ***** válasza:
mi a 2.nap összeköltöztünk,szóval nem tudom.. már ismertétek egymást és csak most jöttetek össze vagy most ismerted meg? ha az utóbbi,akkor sztem 2-3 napont is normális a kommunikáció, ha már régóta ismered és végre összejöttetek akkor viszont jó sokra vgyik az ember általában
2010. dec. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen,most ismertem meg. Szombaton jöttünk össze, tegnap találkoztunk.

Szóval akkor normális ha gyérebb a kommunikáció?

2010. dec. 2. 17:48
 6/8 anonim ***** válasza:

sztem igen. nekem volt olyan hosszú kapcsolatom-6 év- ami úgy indult h 3 hónapig csak kb heti 3x beszétünk,találkoztunk,aztán egyre jobban megszerettük egymást és egyre többet voltunk együtt.

ne aggódj,lehet h ő se tudja h h viszonyuljon hozzád,h neked mi a jó. kialakul :)

2010. dec. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Eleinte nem gáz, ha nem keresitek sokat egymást. A srác most akarja bizonyítani, hogy azért nélküled is meg tud lenni. Pedig nem is :P. Majd később alakul. Találtok közös témát, nagyon sokat fogtok beszélni, csak ne menjen a szex rovására ;)
2010. dec. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, rendben van ez, ez szépen fokozatosan alakul ki. Nálunk is így volt, mármint megvolt a fokozatosság. Még az első pár hétben, mikor randizgattunk, alig volt sms, hívás semmi. Nálunk 1 hónap alatt alakult ki, bár akkor még nem jártunk, csak randizgattunk. Ha keres rendszeresen, és a talinál úgy érzed, minden oké, akkor minden oké:)
2010. dec. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!