Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » L/16 és F/22. Lehet belőle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

L/16 és F/22. Lehet belőle valami?

Figyelt kérdés
Mivel 6 év a korkülönbség,nem tudom,hogy mi lesz.Anyuék nem hiszem,hogy örülnének neki,pedig nagyon belezúgtam a srácba és az érzés kölcsönös.Egyébként Nyilas-Oroszlán a csillagjegyünk.Lehet ebből komoly kapcsolat a korkülönbség ellenére?
2010. dec. 1. 22:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
ugyanez volt velem, és 2 évig jártunk..észre sem vettem a korkülönséget
2010. dec. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
OK de csillagjegyeket felejtsd el légyszíves, hacsak nem az a célod, hogy bosszantsd vele majd a fiút ha felhozod esetleg.
2010. dec. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nekem fel se tűnt,pont az benne a poén,hogy ő mondta...=D
2010. dec. 2. 19:07
 14/20 anonim ***** válasza:
9%
r!banc gec! vagy
2010. dec. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nume-numerakirály
2010. dec. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 kisnita ***** válasza:
51%

Persze, hogy lehet.

Nekünk így volt: Én 14 L ő 21 F és lett belőle egy jó kis kapcsolat, 7 év után egy tökéletes gyerek és még mindig együtt vagyunk, ez a 8. évünk együtt és még kitudja meddig együtt leszünk. Én halak vagyok ő rák, szerintem igenis számít, hogy összeillenek a felek ilyen téren is. De ha már itt tartunk a vízjegyű csillagjegyünket kivéve mindenben különbözünk ezért sok a súrlódás köztünk, de így legalább nem egyhangú :)

2010. dec. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Én is 16 voltam, mikor megismerkedtem az akkor 22 éves fiú, akivel összejöttünk.

2 év után összeköltöztünk, de sajnos csak 4,5 évig bírtuk együtt.

Sajnáltam, de el kellett hagynom. Felnőttem, megváltoztam, és nem tetszett neki, hogy nem vagyok az a naiv kislány, aki azt csinálja, amit ő mond, hanem időközben, ahogy idősödtem, lettek önálló gondolataim.

Nem akartam azt, hogy mindig az legyen, amit ő akar, ezen veszekedtünk, végül beláttam, ez így sehogy sem megy, és elhagytam.

Sajnálom a mai napig is, mert senkit sem szerettem úgy, mint őt, pedig már 2 éve vége.

De ez az én történetem.

Neked nem szükségszerű így történnie, kivételek mindig vannak. :)

Úgyhogy próbáld meg, sok sikert! :)

2010. dec. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Első barátnőm 16 volt, amikor én 22. Ha érett gondolkodású, akkor semmi gond ezzel a hat évvel, 2 év múlva pedig még ideális is lesz.
2010. dec. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Lehet belőle.

Nálunk is ennyi a korkülönbség, csak pár éveel fiatalabbak vagyunk, ezért húzósabb...

De a lány érett, a születsi dátumán kívül semmiben sem mutatkozik meg, hogy mennyi idős. Boldogok vagyunk, jól kijövünk, szeretjük egymást. Szüleivel is megbeszéltem a dolgot, látják, hogy nem vagyok ilyen falubikája dugógép, úgyhogy ennyi. Sok sikert! :)

2010. dec. 4. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 199303 ***** válasza:

lehet belöle és több mint sex:) én 17 vagyok a barátom 22:) nálunk még anyumék sem elenkeznek ők támogatnak engem azt mondják h a szerelmes szivnek nem lehet parancsolni mert ha el is tiltanának biztosak benne h ugyis megoldanánk a talit:) sok sikert nektek:)

17/L

2010. dec. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!