Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig van jobb? Ha van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig van jobb? Ha van egy tokeletes kapcsolat akkor is adott a veszely, hogy megszunik az, mert majd jon egy mas aki jobb {fiu lany)?

Figyelt kérdés
2009. jan. 17. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:

veszéLY


Egyébként pedig olyan nincs, hogy tökéletes kapcsolat. Ha van egy nagyon jó kapcsolat, akkor jó eséllyel nem "jön egy másik". De ez egyénfüggő is, van aki nem bír a vérével.


Viszont "normális" embereknél ha boldogok egy kapcsolatban, akkor nem keresnek mást és nem is lehet őket kirobbantani őket.

2009. jan. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ugyan..nincs mindig jobb...
2009. jan. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én saját tapasztalatból beszélek: van egy 2 éves stabil párkapcsolatom, a szekítás veszélye egyáltalán nem fenyeget semmilyen okból... régebben volt, hogy nem viselkedett velem a párom úgy ahogy kellett volna (mindig belekötött mindenbe, gúnyolódott velem, nem muttta ki hogy szeret), na olyankor vágytam mások után (de nem csaltam meg)... de amióta megváltozott és tényleg úgy bánik velem ahogy a szerelmével és ki is mutatja azt, jöhet nekem akármilyen brad pitt, észre sem veszem :) a szerelem mértéke nagy mértékben függ a partnertől is, hogy ő hogy viselkedik a másikkal... amióta mindig kedves velem, ő az ász, és nem kellene senki más, és úgy érzem, számomra nincs nála jobb :)

19/L

2009. jan. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Móricka és a kisködmön?


Tökéletes kapcsolat nincs!

Egy JÓ kapcsolatban pedig egyikőtök sem keres mást. Boldog ott, ahol van. Ezért is fontos, hogy mindent megbeszéljetek: van-e valami titkos vágya pl?

Ha te ezt is megadod neki - akkor soha nem fog otthagyni.

2009. jan. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
van tökéletes kapcsolat.. az enyém az. nagyon szeretem őt és ő is engem. vannak vitáink de én így szeretem a kapcsoltunkat, mindent megtudunk beszélni. Imádom! és tudom, hogy nekem tökéletes pasim van a számomra a legtökéletesebb
2009. jan. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ne haragudjatok tévedtem, nincs tökéletes kapcsolat.. csak jó kapcsolat tökéletes ember sincs... be kellett látnom :( sajnos :( :'(
2009. márc. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
van tökéletes kapcsolat én is abban élek....remélem :) szeretem a páromat és ő is engem... viták vannak de nekünk ez így tökéletes...
2009. ápr. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!