Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondja a barátom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja a barátom, hogy persze, mert engem elkényeztetnek, őt meg nem?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, barátom 20 lesz. Ő nem dolgozik, de otthon él, nem is segít otthon semmit, de a 600 Ft-os cigit elszívja mindennap. Múltkor mondta, hogy vett egy üveg martinit, adjak bele egy ezrest. Mondtam neki, hogy én nem kértem, hogy vegyen, meg nem tudok csak úgy odaadni neki hirtelen ennyit, már akkor elkezdett beszólogatni. Aztán pár nappal később itt volt nálunk, ültünk a szobámban, TV-ztünk, erre látta, hogy egy új kabát van felakasztva a szekrényemre. Elkezdi: "Te mindent megkapsz, nem? akkor miért teszel úgy, mintha nem lenne pénzed?" Tökre nem értettem, hogy ezt miért mondja. Elkezdte mondani, hogy engem anyuék elkényeztetnek stb. Én meg mondtam neki, hogy hogy jön ahhoz, hogy számon kérjen, mikor ő mindennap megvesz 600 Ft-os cigit a szülei pénzéből, meg a sört, különböző piát is a szüleitől kapott pénzből veszi. Aztán azzal jött, hogy ő ezt ilyen formában kapja meg, én meg máshogy és hogy őt nem kényeztetik el. Ezzel eléggé megbántott, azóta nem beszélünk. Szerintetek hogy jön ő ahhoz, hogy ilyeneket mondjon? Én sem cseszegetem azzal, hogy neki mit vesznek a szülei. Most meg meg van sértődve és nem is szól hozzám.
2010. dec. 1. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:
biztos,hogy szerelmeből van veled...
2010. dec. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha ezért nem akar veled foglalkozni, akkor csak örülhetsz, hogy megszabadulsz töle.

2. Te nyugodtan elmidhatod azt, amit itt leirtál, hogy ö legalább annyit kap a szülöktöl, söt elég sok feleselges dolgot is (cigi), meg ha 20 évesen nem dolgozik, hanem eltarttatja magát, akkor az sokkal inkább az elkényeztetés fogalmába tartozik, mint az, hogy neked van télikabátod.

2010. dec. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Degáááz.Lefogadom, hogy nincs érettségije se.

Egyébként te sem lehetsz,normális, hogy egy ilyen tompamisivel jöttél össze, akinek az életcélja a napi cigi plusz pia.

Ja és azért mondja, mert ő elcseszte az életét és könnyebb téged cseszegetni, gyenge érvekkel, te 16 vagy és még tankötelezett így pedig nem is nagyon lehetne jövedelmed, természetes, hogy eltartanak.

2010. dec. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1 éve járunk, csak mióta befejezte a sulit, tök unott és bunkó lett
2010. dec. 1. 18:53
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ő a te embered. Először is tudhatná, hogy 16 évesen nem kellene a dohányfüst (gondolom nem dohányzol) és a Martini méginkább nem. Ahogy kivettem a szavaidból ez az ember egy hőzöngős, ingyenélő típus. Felejts el és találj egy toleránsabb, tanultabb fazont, aki elfogad így, ahogy vagy. Tudnod kell, hogy az igazi szerelem egymás feltétel nélküli elfogadásán alapszik és a hosszútávu kapcsolat titka az egymást kiegészítésben van, ami azt jelenti ketten vagytok egy egész.

Ez a fickó nem ilyen, jobb ha elkerülöd akkor is ha átmenetileg rossz lesz neked.

2010. dec. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én is ezen őrlődöm, mert olyan bunkó tud lenni, meg nem is tudok már vele semmiről értelmesen elbeszélgetni. Most meg még elkényeztetett is vagyok
2010. dec. 1. 18:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, nem éri be a szüleivel, még egy gyereket is pumpolni akar.
2010. dec. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jézusom.. :S sztem mondd meg neki h faszom ki van veled.. és dobd. nemédemelmeg.. de am magyar?? meg mi az h kéri az ezrest a piába.. tök ideges lettem ezen..
2010. dec. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy katizik is a gyerek,azok viselkednek igy azok pumpolnak másokat igy a kábszeresek.Kati=mefedron...
2010. dec. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha általában ilyen, akkor küldd el a fenébe! Nem kötelességed ilyesmit eltűrni. Nem hinném, hogy sokat veszítenél vele.
2010. dec. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!