Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú aki nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki nagyon tetszik nekem de a volt barátnője az én barátnőm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már volt küztünk csók a fiúval es már szakitott a csajával....szeretne együtt lenni velem de én visszautasítottam mivel ismerem a volt barátnőjét és nagyon rosszul erzem magam h ezt tettem vele....h elvettem a barátját...Segítsetek....
2010. dec. 1. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Jól értem? A barátnőd pasijával kavartál?!

Inkább nem minősítelek :S

2010. dec. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez gyerekes és éretlen gondolkodás.Hisz elvileg az igazival éli le az életét az ember és nem a barátnőjével vagy egyéb haverral.Amíg meg nem próbáltátok addig nem is tudjátok, h. ő lenne az igazi vagy nem. Az én társaságomban ilyen probléma nem volt.Egyedül 1 lány sértődött meg amikor összejöttem azzal a fiúval akit ő kinézett,de rá pár hónapra ők is összejöttek, szóval el múlt a harag.Amúgy enm te vettel ez apasit hanem ő döntött úgy h. nem kell neki az a lány.
2010. dec. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
jobban mondva nem a bartnom csk egyutt jarunk kosrazni annyi az egesz onnan ismerem sose voltunk jóbba deh engem akkor is bánt a dolog
2010. dec. 1. 10:01
 4/4 anonim ***** válasza:

ha szakitottak es ossze jott veled az o dontese volt


majd szakit veled es osszejon massal ennyi

2010. dec. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!