Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így, fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így, fiúk?

Figyelt kérdés
na szóval, van egy barátom akivel egy osztályba járunk és én beleszerettem. sokszor kér h menjek fel hozzá, fel is megyek és akk mondja egyszercsak h játszunk felelsz v merszet. mondom ok. és akk kérdi h lehetek perverz? mondom neki úgy is az vagy már ezen ne múljon. és akk mondja h le merem venni a pólómat? hát mondom nem. ok kövi. kértem tőle vmit, nem csinálta ő se. megint ő jön. vegyem le a melltartóm. megint ugyanaz. megint ő h vegyem le a gatyámat. nah mondom te nyertél. abbahagytuk ezt. most miért ilyen perverz, máskor norma. meg a másik meg az h állítólag van bnője, meg azon kívül még tetszik neki egy csaj.nah most akk?
2010. nov. 30. 21:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Meg akar dugni.

Hány éves vagy?

2010. nov. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

15 évesek vunk

és még az a durva h még azt is megkérdezte h tőlem a felelsz v mersznél h lecidázom e. hát mondom hülye vagy.

2010. nov. 30. 21:57
 3/17 anonim ***** válasza:
dumáld meg vele, azért csak ne legyen ilyen perverz.. ha ilyen jó kis barát h arra hajt, levegye rólad a bugyid, közben még van csaja hát gyorsan passzold le, mint magadról a koszt.
2010. nov. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
ilyen fiúnál akk mi az esély h összejövünk?
2010. nov. 30. 21:58
 5/17 anonim ***** válasza:
Neked bejön?
2010. nov. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
azt hittem a beleszerettem elég lényegre törő volt. de ha így kérded igen nem is kicsit.
2010. nov. 30. 21:59
 7/17 anonim ***** válasza:
Akkor rosszul fogalmaztam. Nem nem akar dugni. Hanem meg fog dugni.
2010. nov. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

hogy mennyi?

ezekből ítélve csak egy éjszakára vagy még talán néhány napra jönnél vele össze akkor is csak testi kapcs lenne köztetek részéről legalábbis.. mond megéri?!

2010. nov. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Jah, tényleg. Miután elolvastam átmentem egy másik kérdésre és addigra elfelejtettem mit olvastam :P

Am. nem tom. Ha hosszabb távra keresel valakit, akkor sztem pont nem ő lesz az. Mint kiderült csak egy-két menetre kellenél neki...

2010. nov. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
*19f
2010. nov. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!