Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lepjem meg? Ötletek?

Figyelt kérdés
Most pénteken leszünk fél évesek... elintéztem, hogy üres lesz a pecó vettem egy tangát amire az van ráírva, hogy: Te vagy a legjobb! az egész lakáson körbefogom hurcolni kényeztetem mindenhol... esetleg egyek róla valamit? ha valami eszetekbe jut légyszi írjátok meg... hogy minek örülnétek... :) köszi szépen előre is :) csók.
2010. nov. 30. 19:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%

nagyon röhögtem... :))))


szerintem borsófőzeléket egyél róla.


ja. és annak örülnék, ha még sok ilyen marhaságot olvashatnék itt! :) de még fogok is, szerintem.

2010. dec. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
k.urva anyád te csicska nyomorék.
2010. dec. 1. 15:34
 3/13 Timi: ) ***** válasza:
Én nem tudnék közben enni,vagy szeretkezek vagy eszek,de ha neked tetszik,akkor egyél róla valamit,én nem értek ehhez: $
2010. dec. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

... :D


szerintem nem olyan kajára gondolt....

tejszínhabra vagy ilyesmire.. vagy nem?? :D

2010. dec. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
te most fiú vagy? tangát te húzod vagy a csajnak veszed?:D
2010. dec. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
lány vagyok és a barátomnak csinálom ezt az egészet és ne magadból indulj ki te csicska.gyökér, hogy főzeléket egyek róla hanem tejszínhabot vagy epret vagy banánt vagy valamit... de itt senki nem tud semmi hasznossal szolgálni...
2010. dec. 2. 19:26
 7/13 A kérdező kommentje:
én nem szex közben ennék róla hanem előtte... de inkább hagyjuk...ha ennyi fantázia nincs senkiben...
2010. dec. 2. 19:27
 8/13 anonim válasza:
szerintem nagyon édes h ilyennel akarod meglepni :DD :P szerintem az jó lenne ha tejszínhabbal fújnád be ^^ és finoman leennéd róla :DD vagy előtte ennél egy banánt a tangában szexin :D:D
2010. dec. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
utolsó: imádlak :) végre egy értelmes ember!!!!
2010. dec. 2. 21:12
 10/13 anonim ***** válasza:

esetleg bekötheted a szemét és etetheted mindenféle gyümivel egyszer kézzel aztán szájból szájba... ;) meg lehet venni ilyen tollas cuccot amivel cirógathatod :D az is vagány :D

"Kadi"

2010. dec. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!