Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki párkapcsolatban él, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki párkapcsolatban él, az meg van elégedve az életével?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra,ha valakinek rossz a kapcsolata akkor miért nem lép ki belőle?Mi tartja vissza?
2009. jan. 16. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Ennek lehet anyagi oka. Nehéz az osztozkodás, vagy van már gyerek és akkor aztán jól meg kell gondolni, és egyébként sem könnyű kilépni szerintem egy kapcsolatból akármilyen rossz.Senki nem szeret egyedül lenni.
2009. jan. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én jelenleg elégedett vagyok az életemmel fél éves kapcsolat melltt.

Viszont nekem is vannak barátnőim, akiket nem értek, miért nem lépnek ki. Kötődés, biztonság miatt, de pl. több is azt mondja, hogy addig nem lépnek ki, amíg nem jön egy másik biztos barátjelölt - hozzáteszem, szerintem undorító indok

2009. jan. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
én nem szeretem a barátnömet mégi s vele vagyok !! nehéz a szakitás mert ki tudja garantálmi hogy az uj csaj jobbb lesz !!! inkább szenvedek !! Csak egy gond van igy aszex sem az igazi igy !!!
2009. jan. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Pedig az ilyen kapcsolatból határozottan ki kell lépni!Azt irod,ki garantálja,h az új csaj jobb lesz!?Hát ki garantálja,hogy nem?Szerintem még fiatal vagy.Addig kell váltogatni,mig nem találsz rá az igazira:-)

2009. jan. 16. 17:51
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én egy rossz kapcsolatból léptem ki! nagyon nehéz volt hisz már gyerekünk volt, mérlegelnem kellett. De jól döntöttem.

Szerintem egyszerűen nehéz egy megszokott dologból kilépni

2009. jan. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

felsorolom a leggyakoribb indokokat:

- gyerek...

- pénz

- kötödés

- szerelem

- utáálat (mert az is épp elég nagy összetartó erQ...)

2009. jan. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

-vagy megszokás

-érdek


ismerek olyat aki 5 éve együtt van a barátnőjével de rég másba szerelmes, és megiskapná azt a lányt, mert a lány megőrül érte. a srác igy sem akar kiszállni egy 5 éves kapcsolatból. hogy mért? megszokás. vagy fél hogy idővel megbánja, nemtudom.

2009. jan. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!