Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire szeretne? Arra utal?

Figyelt kérdés
Lassan 3 hónapja együtt vagyok álmaim pasijával.Minap megbántott,de nem szándékosan,mert csak viccnek szánta.Mikor megbeszéltük a félreértést,elpityeredett és mondta h ne haragudjak,nem akart megbántani és nem akar elveszteni,nagyon fontos vagyok neki.Vajon tényleg ennyire szeret?Ez annak a jele?
2010. nov. 30. 17:12
 1/9 Decoy ***** válasza:

100000000000000000000000% hogy szeret

láttál már olyat aki ennyire megbánta?

egy férfi annyira MEGBÁNTA ezt a semmiséget hogy ELPITYEREDETT és gy mondta hogy SZERETLEK


azaz ha jól értem ilyesmi történt:)


jah sztem nagyon szeret

2010. nov. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ennyire,nem csak neked az álmaid pasija,hanem úgy néz ki te meg az álmai nője vagy!!!!!
2010. nov. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
becsüld meg!
2010. nov. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:) Megbecsülöm,mert Ő nagyon megérdemli!
2010. nov. 30. 17:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Így van becsüld meg. :) ritka egy ilyen pasit találni :)
2010. nov. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
elsírta magát ezen? juj...emo...dobd ki
2010. nov. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez nem feltétlenül arra utal , hogy húúú de mennyire szeret téged. Ő egy gyengéd kissé lányos pasi aki meghatódik a lelkis dolgokon, és végig sírja veled a Titanicot de a lényeg hogy ti jól megvagytok....


Szóval találtál egy pasit aki szeret és aki olyan mint te..ez a lényeg.

2010. nov. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem Emos :) Érett pasi, és eddig nem pityeredett el,csak zavarta és piszkálta h megbántott.Valahol megértem,és furcsáltam egy picit,h valóban ennyire szeret!De nagyon örülök neki!
2010. nov. 30. 18:05
 9/9 anonim ***** válasza:
mindenkinek lehetnek hibái, amit akaratlanul is de elkövetett, egy rosz beszólás stb. Tudni kell ilyen esetben átlátni felette. Biztos, hogy szeret, becsüld meg őt.
2010. nov. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!