Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindigis aranyos lányt szerett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindigis aranyos lányt szerettem volna magam mellé. Mit kéne tennem most? 17/F

Figyelt kérdés
Létezik nálam aranyos lány, meg vagány. Aranyost szerintem nem kell megmagyarázni(értelmes, nyugodt). A vagány lányok nem nagyon tetszettek, mert én inkább nyugodt típus vagyok, és sosem szerettem a "menőzést". 1 hónapja megismertem egy lányt és eléggé összejövőben vagyunk, csak sok idő kell ahhoz, hogy őt megszerezze valaki. Amikor kettesbe vagyunk, akkor nagyon aranyos, meg minden. Tényleg nem találok rossz pontot. Viszont vannak dolgok, ami zavaró. A történeteiből sokszor kiveszem, hogy mással azért másmilyen. Ideges tud lenni, és ha nagyon felidegesítik, akkor már ütött is meg fiúkat. Nem nagyon tetszik a lányokban, ha így intézik el a dolgokat és ez tényleg zavaró. Régebben én ezt p...ás viselkedésnek mondtam. Egy lánynak ilyenkor is meg kéne maradnia lánynak... Kicsit összezavarodtam.
2010. nov. 30. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2010. nov. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg az anyját, vedd el a lányát. Ha máskor máshogy viselkedik, lehet, hogy most csak teszi a szépet, hogy valahogy fölszedjen téged. Ha megismered az anyját, pont olyan lesz ő is később. Ez már tapasztalat...
2010. nov. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1x találkoztam az anyjával... az apjával együtt teljesen normális emberek. De ő csak akkor ilyen ha ideges... meg a társasága miatt van benne egy kis vagányság de ő nem süllyed le a "menő"szintre.

Amúgy tanácsaokt kérek csak hogy mit kéne tenni, vagy kéne-e zavarnia.

2010. nov. 30. 15:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Könnyen felidegesíthető. Vannak ilyen ember típusok. Akit egyszer felidegesítik eldurran az agya megy és üt-vág. Ha szerelmes leszel belé akkor eltudod ezt neki nézni. Ja és még annyit ha te nyugodt fajta vagy akkor nem lesz min idegeskednie.
2010. nov. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez alapján semmi baj nincs vele.
2010. nov. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is ütöttem már meg fiút, pedig nem vagyok egy "vagány" csaj, de nálam kiveri a biztosítékot, ha valaki csipkedi az oldalam, húzogatja a hajam, stb, ilyen gyerekes dolgok, és tizedik felszólításra sem hagyja abba, hát akkor megy a tenyér a képébe. ;) Meg hát az se mindegy, hogy milyen erősen üt, ha nem agyonverte a srácokat, akkor nem hiszem, hogy baj lenne vele :D Meg az is lehet, hogy csak határozottnak, magabiztosnak szeretné magát feltüntetni előtted, azért mond el ilyeneket is. Szóval szerintem kicsi az esélye annak, hogy valami pszichopata legyen :D

19/l

2010. nov. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is tudok aranyos, cuki is lenni. : ) Viszont ha felidegesitenek, kikelek magamból, ordibálok, csapkodok, és ha kell, ütök is. Mi ebben a cink?
2010. nov. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a lány tök normális, benned lehet a hiba, bocs. Ne flózz ennyit.
2010. nov. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!