Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi legyen?

Figyelt kérdés
5 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel(16). Nagyon jól megvagyunk, Egyszer már felmerült a szex témája, de akkor ugy döntöttunk, hogy majd késöbb. Én még nem szeretném elveszteni(nem érzem, hogy készen állok rá), de ha mégegyszer felhozza, akkor már nem halogathatom az örökkévalóságig. 17F
2010. nov. 30. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
A fiú halogatja? Ilyet még nem is hallottam. Ha felhozza, akkor szerintem menj bele, semmi baj nem lehet belőle. Ja, és védekezzetek. Nem akarok hetek múlva még egy "terhes a barátnőm?" kérdésre válaszolni.
2010. nov. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Timi: ) ***** válasza:
Akkor várjatok még,ha nem állsz készen,mondd el neki őszintén,szerintem megfogja érteni.Jó oké,hogy nem lehet halogatni az örökkévalóságig,de MUSZÁJSÁGBÓL sem kell ilyet tenni.Ugye?!
2010. nov. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Korrekten, nyíltan beszéljétek meg. Szerintem semmi gond nincs azzal, hogy halogatni akarod. Ráértek, semmit nem kell elkapkodni.
2010. nov. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Különleges pasi lehetsz. Tényleg nem hallottam még olyat, hogy a pasi akarna várni vele. Egyébként miért nem érzed kész magadat rá? (ne nekem válaszolj, hanem magadnak). Szerintem se vagytok elkésve. Ugyanakkor, én, mint nő baromira megsértődnék, ha visszautasítana a pasi. Lehet, hogy én vagyok a hülye. De ha nem akarod, akkor ne menj bele a játékba.
2010. dec. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!