Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy bajom van amit nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy bajom van amit nagyon nehezen tudok leküzdeni, tudtok ebben segíteni?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy én annyira félénk vagyok a lányoknál és nem merek kezdeményezni? Mindig az van bennem, hogyha elutasít akkor ezután bosszút kell állnom rajta, és nagy fájdalmat kell okoznom neki, mert voltam már egy párszor ezek után bunkó. Ezekért nem merek kezdeményezni, miért nem jöhetnék be majdnem mindenkinek?
2010. nov. 30. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
hát ez a bosszú állásos dolog, kicsit érdekes, viszont azaz érzés, hogy utána bunkó vagy és távolságtartó szerintem a világ legtermészeesebb érzése, abban az esetben ha visszautasítanak.énsem nyalom a seggét annak aki kidobott, de utána pár nap(vagy pár hónap, attól függ mennyire szerettem) mulva megbocsájtok neki és a jövőbe tekintek, mert annyi másik pasi van és az egyik úgyis szeret ez biztos. esetedben lány. a lényeg, hogy nem szabad kétségbe esni. ennyit tudok mondani csak
2010. nov. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenkinek bejönnél,sosem találnád meg az 'igazit'.Nagy kavarodás lenne!Ha legközelebb bosszúállási ingereid jelentkeznek,képzeld magad a lány helyébe.Értsd meg a helyzetét.Az élet így működik!Azért küld el,hogy megfelelőbbel találkozhass.Uralkodj magadon,ne legyél igazságtalan!
2010. nov. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
fegyvertartási mindörökké!!
2010. nov. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha legközelebb majd bosszút akarsz állni, akkor rúgj egy irtózatosat a betonfalba. Neki nem fáj, te meg lenyugszol. Ha nem válik be, tetszés szerint ismételd meg.


Na, ha ezt a részt elintéztük, akkor jöjjön a következő: a lányok éppen ugyanolyan emberek, mint te. Ha tetszik egy lány, akkor megpróbálod felvenni vele a kapcsolatot, manapság annyi lehetőség van már erre: ott az iwiw, facebook, msn stb... Egy módot találsz csak rá, ha nem is megy a szemtől szembe kapcsolat :)


És ha esetleg nem jön össze, és szakítotok, akkor nem vagy bunkó tapló paraszt, mert állítólag Férfi vagy. És ha megnézed, a szótárban olyan van, hogy nem bunkózik :) Persze, tartod a távolságot, és ennyi. Pláne ha szereted még, akkor végképp. Hogy tudsz fájdalmat okozni olyannak, akit szeretsz? Ha meg nem szereted, akkor meg nem mindegy?...

2010. nov. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!