Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tortenik velem? Talan feltekenyseg? De nem lehet hisz nincs okom ra!

Figyelt kérdés
Helo. Lassan 2eve vagyunk egyutt a baratommal es nagyon szeretjuk egymast. De viszont bennem nemtudom mi jatszodik le?! Mostanaban tulsagosan is feltem ot, felek hogy esetleg megcsal, pedig szo sincs feltekenysegrol, mert sosem adott ra okot, de megis felek! nemertem ezt az erzest! Azt tudom hogy nagyon szeret es enis ot. Szerintetek mi lehet ez?
2010. nov. 29. 23:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha tudod hogy nagyon szeret, és sosem adott okot a féltékenységre, akkor nem értem mi a bajod..


egyébként meg jegyezd meg: de vagy viszont..

2010. nov. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, jobb, mintha semmit sem éreznél. Ettől jó egy kapcsolat!
2010. nov. 30. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!