Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a baj velem? Csak játszok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? Csak játszok a lányokkal (f/16)

Figyelt kérdés

állandóan azért sír a szám, mert nincs egy normális barátnőm. ha egyedül vagyok mondjuk egy hete, arra gondolok, hogy milyen jó lenne egy komoly kapcsolat. erre ha van egy olyan lány, aki tetszik is, és nagyon aranyos*, kedves, egyszer csak megunom (3hét eddig a rekord) és kirakom?? ellenben ha egyedük vagyok akkor állandóan beképzelt csajokkal(ribik) szórakozok. tegnap is voltam egyel, és fogalmam sincs, hogy mi volt mert állatira fáj a fejem..fél órán át timinek hívtam, mire szólt hogy ő niki..


* sajnos sikerült nagyon megbántanom, mert mondtam hogy szeretem..teljesen belém esett. nem szándékosan bántottam meg.komolyan gondoltam hogy szeretem...

segítsetek, mert ez így nem mehet. bár ez se rossz élet.. sose volt bajom a lányokkal. igazából 10lányból 7el össze tudnék jönni bármikor. most akkor én is "disznó pasi" vagyok?


2010. nov. 29. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
igen
2010. nov. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
FAKE!
2010. nov. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szivj fel egy csikot..
2010. nov. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, disznó fiú vagy. Változtass sürgősen az életmódodon!

Főleg az alkoholt hanyagold!!!

20L

2010. nov. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
haver te nem disznó vagy hanem kisgyerek.
2010. nov. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!