Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés

Pár hete ismertem meg. Szombaton a szalagavató buliján én is ott voltam. Állítólag nem szereti a most divatos rózsákat, amiket hajba szoktak tenni. Én direkt felvettem hogy idegesítsem vele, de neki mégis tetszett...

Mikor egyszer beszélgettünk akkor a jobb vállammal a falnak dőltem, ő a kezét a hátam mögé tette de mégis mellettem állt. A barátnőmmel nem foglalkozott annyira, pedig neki is tetszik a srác és őt régebb óta ismeri... és mégis velem beszélgetett többet.

Hazaindulás előtt elakartunk köszönni tőle. Beszélgetéskor szóba jött a sapka... Mondta, hogy a kis fülek szoktak jobban fázni, és ekkor megfogta a fülemet xD. Elkezdte birizgálni a szalagomat és egy jó nagyot "vitáztunk" arról, hogy kié a jobb...


2010. nov. 29. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden lehet, de semmi sem biztos.
2010. nov. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
lehet tetszel neki,de semmi sem biztos még,ne éld bele magad,mert ha belé szeretsz,és ő nem akar tőled semmit,csak baráti alapon,neked fog fájni a szíved.
2010. nov. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!