Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig őt szeretem?

Figyelt kérdés
A mostani párommal majdnem 6 éve együtt vagyunk. Szeretem, tök jól megvagyunk. Viszont mostanában felbukkant az exem. Nagy szerelem volt, de nagyon rövid ideig tartott, egyszer csak szakított, mai napig nem tudom miért. Nem vagyunk beszélőviszonyban meg semmi, csak ugyanarra a szórakozóhelyre járunk. És, hát ha meglátom, akkor... kikészülök, folyton lesem, mit csinál, szeretném megérinteni, beszélni vele. Ilyenkor úgy érzem, még mindig szeretem, de amíg nem találkoztam vele, már vagy 4 éve, eszembe sem jutott, hogy létezik.
2010. nov. 29. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
szegény pára lupen párja
2010. nov. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:) ok, de ez nem sokat segített
2010. nov. 29. 19:44
 3/5 anonim ***** válasza:
írj kort, nemet
2010. nov. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
22/L
2010. nov. 29. 20:06
 5/5 anonim ***** válasza:
állíts fel érveket-ellenérveket és győzd meg magad valamelyik út helyességéről. mindenki ezt teszi. a múltat temetni kell
2010. nov. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!