Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? (blabla)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Én egy normális srácnak tartom magam, 180 magas, 70 kg szóval sztem pont jó, nem akarok egoista lenni de sztem nem is vagyok egy nagy rondaság és nem vagyok tele raggyákkal...de még se tudok összeszedni egy barátnőt :( már egy éve nem volt normális kapcsolatom...pedig nem az a fajta vagyok aki a szexre utazik, csak szeretni akarok egy lányt aki viszont szeret :) mostanság van egy csaj de hát megkérdem tőle milegyen köztünk és jön a nemtudom...és ezt már mocskosul unom :S volt egy másik aki nagyon szép és teccetem neki de annyira passziv volt msn-en meg minden hogy hagytam a p*csába, nem akartam neki tövig nyalni mert sztem csak azt várta :S szóval most mit csináljak? közelben semmi normális csaj ha van is az nem vesz észre...ahol élek ott meg mindenki ismer mindenkit szóval új lányok sincsenek :(

kezdem egyre jobban feladni hogy találok végre egy értelmes, kedves, aranyos, komoly kapcsolatra való lányt..:(:( egyáltalán vannak még lányok akik erre vágynak?

18F


2010. nov. 29. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Pl ne kérdezd meg azt, hogy mi legyen köztünk, mert ez durva.
2010. nov. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mintha magamat hallanám 3 hónappal ezelőtt.

Ne add fel! Bármikor megtalálhatod a neked valót... én pl teniszedzésen találtam meg.

2010. nov. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

kedves első! tudod már én se tudok mit csinálni mikor 2 hónapja nemtudom eldönteni hogy csak húzza az agyamat vagy télleg nem akarja elsietni :)


második! köszi :) ha ennyit kibirtam akkor mostmár nagybajok nem lehetnek :S:)

2010. nov. 29. 19:20
 4/4 anonim válasza:

volt egy csávó akivel megcsaltam a pasim:S:S:Sdehogy miért azt nem tom...:Smegbántam..és ráadás nemis jól csókol:S:S:S

aszittem sokkal jobb megvoltam zavarodva de a csávó full cool.os nagyon jó de jobban ért a zenéhez mint a nőkhöz, meg a zene jobban is érdekli:S

nem tom ebbe lehet van vmi csajozzz ne érdeekeljen h falu/városbeli-e ahol lax nem tom. de sztem ne add fel ha jópali vagy akkor hajrá(H)

2010. nov. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!