Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy hívjam fel magamra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjam fel magamra a figyelmét? 15/L

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, és nagyon tetszik az egyik fiú osztálytársam. Az egyik órán ülök csak mellette, viszont akkor nagyon jól el vagyunk, nevetgélünk, meg minden. Dícsérni is szokott, hogy milyen szépen írok, stb. (:


De a hét többi napján épp, hogy csak köszönünk egymásnak. Hogy hívjam fel magamra a figyelmet előtte?


Előre is köszönöm a válaszaitokat! (:


2010. nov. 29. 17:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Cicivillantással!
2010. nov. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
várd meg, h ő lépjen,ha tetszel neki, akkor közeledni fog feléd
2010. nov. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Simogasd meg a combját, aztán feljebb, aztán már biztos csak rád fog figyelni.
2010. nov. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az érett válaszokat. (:
2010. nov. 29. 17:40
 5/11 anonim ***** válasza:

Milyen órán ültök egymás mellett? Ha ő jobb abból a tanárgyből akkor könnyű dolgod van, kérd meg hogy segítsen valamiben amit nem értesz. Ha viszont te vagy a jobb, akkor is fogsz találni valami olyat amit ő ért és te nem, és mivel mellette ülsz, semmi kifogása nemlehet afelől hogy elmagyarázza neked :) de ne feledd hogy bármilyen napod is van, rá mindig mosolyogj és nézz mélyen a szemébe ha beszélgettek.

A legjobb akkor is az lenne ha valahogy kezdeményeznél :P

Gyakran bókolj neki, érzékeltetsd hogy mennyre aranyos és kedves.:) Venni fogja a lapot :P

2010. nov. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

IGazából félek, hogy ő is olvassa a kérdést, és az elég ciki lenne, szóval nem írhatom le, hogy melyik órán ülünk egymás mellett... (:


Írjatok még (:

2010. nov. 30. 20:12
 7/11 anonim ***** válasza:

oszt orulné neki tudod mit csinálj IRD IDE LE A NEVÉT

oszt ha mégis olvassa akkor már tudni fogja:D és meglátod h mit csinál

sokkal könyebb itt megmondani mint mint élőben sztem:)

2010. dec. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem öltözz be farkasembernek, és mikor legközelebb megdícséri az írásod vakkants egyet rá és csóváld a farkad, ezek után ugorj elé és pitizz. A végső lépés pedig az, hogy hanyattveted magad, és hagyod, hogy a hasad simizze. :D


100%, hogy felfigyel rád. ;)

2010. dec. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Decoy ***** válasza:

amikor vele vagy véletlenül érj a kezéhez és amikor rád nézz nézz bele mélyen a szemébe sűrű pajkos pislogással és egy kicsit harapj bele az ajkadba


nekem ez egyértelmű jel lenne


Wilson voltam 16/f

2010. dec. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Wilson eléggé tapasztalatlan vagy ahogy látom, de jót nevettem :D
2010. dec. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!