Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki lehet ezt bírni? Mi lesz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lehet ezt bírni? Mi lesz?

Figyelt kérdés

Az van, hogy neten ismerkedtem meg egy fiúval akivel nagyon jóba lettünk, hónapok óta beszélünk. Az a baj, hogy én Erdélyből vagyok,és Ő Magyarországról,tehát nem mindig találkozhatnánk,de van eset hogy apukám megy a munkájával kapcsolatosan és olyankor engem is visz,és közel oda ahol lakik az a fiú.

Mindeddig jól megvoltunk,sokat beszéltünk,hogy egymásba szerettünk,és egyik nap mondtam neki hogy félek, hogy elveszítem úgy hogy meg sem kaptam igazán,azt mondta ne féljek,mert már megkaptam,kérdeztem ezt hogy érti és azt mondta hogy én az övé Ő az enyém.Nagyon jó volt ezt tudni és annyira cukikat irogattunk nagyon boldog is voltam más nap,még mások is megjegyezték. Tegnap este láttam hogy van valami baj,mert olyan szótlan volt és nem volt annyi becézgetés meg puszi, ilyenek.

Mondtam mondja el hogy mi a baj.És h nem akarom elveszíteni és hogy szeretem.Azt mondta hogy jólvan őszinte lesz,mert ha majd jönni fog egy lány, lehet kelleni fog.Nagyon rosszul esett.Mert amikor előbb irtam volt h nem akarom elvesziteni ugy hogy meg sem kaptam aztmondta hogy de megkaptam és hogy vár amíg el tudok menni és együtt leszünk és többé nem engedi el a kezem.

Olyanokat is kérdezett hogy én lekötném-e az életem mellette,hol ott még fiatalok vagyunk és én ezt mondtam is hogy fiatalok vagyunk de ugy látom hogy amugy igen mert szeretem.Kérdeztem hogy Ő? És aztmondta hogy Ő kész lenne rá hogy velem élje le az életét.Meg nagyon sk szép dolgot mondott.

Na és mikor tegnap este mondta hogy nem biztos benne,akkor kérdeztem hogy most mi tényleg együtt vagyunk és aztmondta igen.De mégis hogy ha jön egy más lehet kelleni fog neki!

Ekkor mondtam neki hogy azt mondta vár rám és együtt leszünk,azt mondta hogy igen amíg bírja, de nem lehet azt hogy nincs szex,szeretet.Hát mondom szeretet van,a részemről.És nem írt semmit,majd én írtam hogy ott akarok lenni vele,és hogy hiányzik.És erre annyit írt hogy oldjam meg valahogy. :( Szerintetek mi legyen?Mit csináljak?Hogyan tovább?


Bocsi hogy hosszú voltam,de fontosnak tartottam leírni a részleteket.Kérlek segítsetek :(...Előre is köszönöm,várom válaszotok.


2010. nov. 29. 15:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sajnos a férfiaknak valóban nehezebb a hormonokat kordában tartani...
2010. nov. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De azt mondta szeret, most mégis fontosabb az hogy mindegy kivel csak valakivel legyen úgy, most még puszit semmit nem írt :( én annyira nem értem...Segítsetek :(:((
2010. nov. 29. 15:33
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha együtt maradsz vele, előbb-utóbb meg fog csalni. Rosszabb esetben te meg is fogod neki ezt bocsátani, és vele maradsz. Aztán megint megcsal, megint megbocsátod neki. Jó néhány alkalommal. És a végén arra fogsz ébredni, hogy te szereted, és lehet, hogy ő is szeret téged, de nem képes lemondani az élvezetekről a szerelme kedvéért.
2010. nov. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

De azt mondta szeret, most mégis fontosabb az hogy mindegy kivel csak valakivel legyen úgy, most még puszit semmit nem írt :( én annyira nem értem...Segítsetek :(:(("


Sok férfi nem képes ellenállni a kísérétnsek. A vadászösztönnek.

2010. nov. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Beszéltünk,semmi apró puszi jelt, :(( 2 nap altt annyira megváltozott a véleménye :(...Azelőtt az a pár nap alatt hogy minden oké volt,ahogy feljött msn-re egyből írt elváláskor mert nekem hamarabb kellett aludnom menni mindig szomoru jelt tett,és írta h csók a szádra szeretlek,meg minden :(...Most irom neki hogy mi legyen mittom írtam neki mindent h milyen szarul vagyok,aztmondja semmi bocs de mennem kell szia és kilépett :(( de puszi se csók se semmi :(...Mért fáj ennyire ha még nem is találkoztam vele személyesen? Annyira fáj aludni sem tudok,annyit síratam már :( s látom hogy egyre kevésbé érdekli :)...Mit csináljak? :((:((:((
2010. nov. 29. 15:48
 6/14 A kérdező kommentje:
*:(
2010. nov. 29. 15:49
 7/14 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy, kicsi lány?


Nehéz lesz megtenned, de ezt a fiút hagyd a fenébe. Sok okból.


1. A kapcsolatok ilyen távolságból nem működnek igazán.

2. Úgy nem lehet szeretni valakit, ha alig találkoztatok még személyesen. Az, hogy valójában milyen ember, nem neten fog kiderülni.

3. Írni mindenki azt ír, amit akar.

4. Meg is mondta egyértelműen, hogy te csak mellékesen kellesz neki, míg nem lesz "élő" társa, akivel lehet gyakran szexelni, és találkozni is. (Ezek emberi igények, nem szólom őt le érte.) Te távolról ezt nem tudod megadni neki.


Konklúzió: hagyd abba ezt az internet szerelmet, és próbáljatok mind a ketten egy közeli, komoly társat találni.

2010. nov. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Igen lehet hogy igaz :(....de epp kerdeztem tole hogy hogy lehet szeretni valakit ha nem ismered szemelyesen es aztmondta ugy ahogy o engem...es en ot :(....tenyleg faj...es tudom hogy vege kell lennie mert ebbol ugy sem lesz semmi :( De miert faj ennyire?ennyire? :(:((


Amugy 17 vagyok es O 21.

2010. nov. 29. 16:00
 9/14 anonim válasza:
Nem vagy túl hiszékeny és naiv, A net trófea gyuűtésre kiváló nemde?
2010. nov. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ma is irt es ugy mintha nem is erdekelne...De fel leptem arra a kozossegi oldalra ahol megismerkedtunk,csak epp mas nevvel leptem be es neztem webkameran,haverjai kozben kerdeztek hogy mi a baj es azt irta hogy szar az elet,es hogy hagyjak mert gondolkozik... :( ...ez jelenthet valamit vagy mi? :(:(:((
2010. nov. 30. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!