Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jók a megérzéseim, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jók a megérzéseim, vagy csak paranoiás vagyok?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt a párommal, és az elején minden szép volt. Már az elején nem sajnálta kimondani, hogy szeretlek, és közös jövőről, gyerekekről beszélt. Azután volt egy veszekedésünk (hisztis voltam mert megsértődtem egy dolga miatt, és szakítással fenyegetőztem, persze nem komolyan.). A veszekedés után többször bocsánatot kértem, valóban sajnáltam a dolgot.


De azóta mintha elmúlt volna a szerelme... igaz, még mindig találkozunk (heti 2-3 alkalommal, messze lakunk egymástól és nincs idő többre, ugye munka is van mindkettőnknek, stb...). Nemrég hazajött egy barátja Amerikából, de ahelyett hogy vele lógott volna, inkább lejött hozzám. Mégis, a "tűz" mintha elmúlt volna. Már nem néz rám olyan szerelmesen... legutóbbi találkozásunkkor nem mondta azt sem, hogy "szeretlek". Magától ritkán keres, 1 nap egy rövid sms-t, ha ír (azt állítja, kezdődik az évvégi hajtás a munkahelyén, nincs ideje, csak késő este, mire hazaér) megmondtam neki, hogyha az érzelmei alábbhagytak, szóljon. Azt mondta, szólni fog, de egyelőre nem érez ilyesmit.

S én mégis azt érzem, kiszeretett belőlem :( Hogy "múlasszam" el ezt az érzést? És vajon igaz lehet, vagy csak túlzottan paranoiás vagyok??


Esetleg volt itt valakinek olyan a párkapcsolata, hogy néha alábbhagyott a lángolás, és ha igen, aztán visszatért??


23L és 23F vagyunk.


2010. nov. 29. 10:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen,nekem volt. Igazából ez egy bonyolult dolog,de remélem megérted:

Volt 1 párkapcsolatom kb tavaly ilyenkor. Minden jól ment,tetszettünk egymásnak. A kapcsolatunk alatt összesne 3x 4x tudtunk találkozni,mert eltiltották tőlem azért,mert 1x késett otthonról 1 órát. 1 hónap után(illetve még annak letelte előtt valamivel) már eleinte is sokat veszekedtünk,de akkor jött megint egy vita és akkor jött a kiprovokálás,hogy most már betelt a pohár..Ekkor volt az,hogy összemelegedett egy másik sráccal is. Mondtam,kérve kértem,hogy jöjjön vissza hozzám,de ő ellenkezett ő azt mondta kopjak le,le is töröl mindenhonnan. Rendben van hát, túltettem magam a dolgom valamilyen szinten,új kapcsolatba fogtam bele,DE EKKOR JÖTT az,hogy ő kijelentette járni akar velem,meg ugyebár tönkrement a kapcsolata mert a srác bunkó volt. Mondom sajnálom,én már nem járok veled jelenlegi helyzetemben van barátnőm.(Ez a csaj 1 hónap után megcsalt). Akkor volt az,hogy ismét visszaakart jönni hozzám,és én akkor nem is ellenkeztem,de akkor jött az,hogy ők kifognak költözni Angliába ami szintén nem teljesedett be. Itthon nyár elején elvégeztem egy öngyakorlatot magamon ami körübelül fél órás volt,ezzel túltettem magam végleg az AKKORI barátnőmön. Összejöttem ismét egy csajjal,ekkor teljesedett ki számára az irántam érzett szerelem,de én akivel összejöttem szerettem is őt. Minden szépen alakult,de a hófordulóinkon szinte mindíg vitáztunk(2 ilyen volt mert a 3. előtt már szakítottunk mindjárt jön az is miért) és csak vitáztunk. Eleinte nagy volt az érdeklődés egymás iránt,de egyszer csak azt vettem észre,hogy a csajszi kezd úgymond lesz*rni és mindenkit előtérbe helyez,csak én szorulok háttérbe.Mellesleg nem volt köztünk nagy a távolság sem.Elkezdett bizonytalankodni,hogy én újra összefogok jönni azzal az exemmel,aki még szerelmet érez irántam. És akkor mondtam,hogy rendben van nekem ez így nem megy tovább,szakítsunk. Kiderült,hogy ő ezt már napokkal ezelőtt így gondolta,csak nem merte kijelenteni. Ez 2 hónapja történt(tegnap volt 2 hónapja).

Akivel meg tavaly ilyenkor jöttem össze azzal a mai napig tartjuk a kapcsolatot,és lehet,hogy megbocsáltok neki azok után amiket tett velem.

Remélem eléggé kitudtam fejteni magam és választ kaptál így a kérdésedre.Ha nem akkor kérdezz bátran :)

2010. nov. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hát engem is csak egyszer kellene megsérteni, egy utána való "jaj bocsi" nem sokat segítene, és én belőlem is úgymond kiszállna a tűz, ez biztos
2010. nov. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hát elég bonyolult sztori... na és ebből mi nekem a tanulság? :)
2010. nov. 29. 10:34
 4/10 A kérdező kommentje:

második: nem egy szimpla jaj bocsi volt... és ő sértett meg előbb.

más pasik, érdekes, durvábbakat is megbocsátanak egy nőnek, ha szeretik (flört, megcsalás, csúnya hisztik semmiért). nem azt mondom, hogy ez a jó, de 1-2 veszekedés, aminek részben ő is oka volt, tényleg jelenthetné egy kapcsolat legvégét??

2010. nov. 29. 10:36
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi egy hiszti miatt nem fenyegetőzünk szakítással, hanem megbeszéljük a dolgokat.
2010. nov. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A tanulság igazából a második barátnő UTÁN derül ki,tehát ebből a szerelmi háromszög dologból a tanulság az,hogy:

Nem mindíg mond igazat még a legnagyobb szerető sem csupán azért,hogy ne okozzon neked lelki csalódást. Tehát lényegre törve: Igazad lehet abban,hogy ez a láng,tűz már kihűlt és jobb kijelenteni a végső szakítás dolgot,minthogy elhalogatni,mert látod nekem is ez lett belőle: Kijelentettem és akkor derült ki,hogy ő már korábban is így gondolta,csak nem merte ő hozni a végső döntést.

2010. nov. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vedd úgy,hogy a "sértődöttségével" vagy úgymond ezekből a reakciókból az jön ki,hogy megpróbálja a dolgot úgy elsimítani,hogy a végén te legyél az aki döntő kérdést és választ hoz a dolgok felett.
2010. nov. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
amikor én fenyegetőztem szakítással, ő is elbizonytalanodott. vissza is ment a szülővárosába, és egy hétig durcás volt, kijelentette, hogy a legközelebbi szabadnapján nem látogat meg. aztán mégis lejött, az amerikai barát rovására is. többször is rákérdeztem, és állítja, nem akar komolyan szakítani, és neki sokkal több oka lenne ezt kérdezgetni tőlem, az után a veszekedés után. szóval ha akarna, szakíthatott volna már többször is azóta.
2010. nov. 29. 10:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Viszont akkor nem értem: Miért tetted fel a kérdést,ha biztos vagy a saját gondolkodásmenetedben?:)
2010. nov. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
mert a szakítani akarás nem egyenlő a szerelem elmúlásával... nem feltételezik egymást. és nem szeretnék megalkuvó kapcsolatban élni. és kíváncsi vagyok, hogy normális-e, ha a lángolás alábbhagy, és vissza szokott-e térni időnként.
2010. nov. 29. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!