Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miket lehet ilyen "kuponokra"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miket lehet ilyen "kuponokra" írni? (lent)

Figyelt kérdés

Arról lenne szó hogy láttam már itt komikban hogy ajándékba ilyen "szex kuponokat" adtok hogy az egyikért csók másikért veszekedés kikapcs. meg ilyenek és nekem ez nagyon tetszik. De nem nagyon van ötletem hogy mit írjak bele. A barátomnak adnám...ő 15éves...én meg 13 szóval...szex meg ilyenek ne nagyon legyen benne....tudnátok nekem írni párat??

Előre is köszönöm. :D:D


2010. nov. 28. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
tudnál pl-t mutatni az ilyen "kuponokra"? még nem találkoztam velük, de engem is érdekelne :D
2010. nov. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia :) csináltam ilyet a páromnak, csináltam rá olyat pl, hogy:

-masszázs

-orál

-szabad felhasználású

-kaja

-sima szex

-szexi fehérneműs/beöltözős

hirtelen ezek jutnak eszembe, de még csomó jó van, majd kajabálok, ha eszembe jut még valami

21/l

2010. nov. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jajó most leégettem magam kicsit, hogy nem olvastam végig:D akkor legyen benne pl mozi, séta, fejmasszázs, megírod aleckéjét, ijenek:D
2010. nov. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ....nemégtélbe...mármint az én szememben mert hát én is szoktam "alkotni" szépeket...de köszönöm az ötletet.....ilyet még én sem nagyon láttam azért érdeklődöm...valami füzetbe lehet ezeket írni és úgy válthatja be...vagy hát nem tudom xDD
2010. nov. 29. 21:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyet fogok karácsonyra csinálni a barátomnak :D Csak hát nekünk már benne van a kapcsolatunkban a szexualitás is, szóval valamivel pajzánabb lehetőségei lesznek:D
2010. nov. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!