Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Errre kérdése:

Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés

Szakított velem a barátom pár napja, mert azt mondta, hogy azért nem akar, mert nekem kell változnom, és ha nem változom akkor nem akar engem.Mármint önző vagyok.(szerinte)De megmondtam, hogy nem fogok változni,mert ő az önző, mivel soha nem én voltam neki az első, és még olyat is mondott, hogy ő a pihenést és a pénzt választja helyettem.Szerintem neki kellene változnia, abban, hogy fontosabb legyek neki.

Este irt, hogy kellek neki, reggel már nem akart.Ezt 2napig játszotta velem, szórakozott. Azt mondta, hogy nem szeret már annyira, na de ha szerelmes akkor vagy szeret vagy nem.nem így van?ha szerelmes lenne kellenék neki. Egyébként meg nem is érdeklem, semmi érzelem a tekintetén, mikor sírtam akkor is elküldött, hogy nem érdekli.

Ma felhívott, hogy tényleg nem akar, miattam, mert nem változom, meg majd holnap is hív.

de miért hív?szórakozik velem?és miért én változzak mikor ő a bunkó?én mindig ilyen voltam vele, eddig is, nem voltam önző, de ne várja, hogy ne veszekedjek ha más dolgokat választ helyettem mindig.

mi tévő legyek? mindenki azt mondja, hagyjam a fenébe.


2010. nov. 28. 21:20
 1/9 A kérdező kommentje:
ja és 1 héten belül 3x szakított velem, közben mindig megígérte, hogy nem teszi, hülye volt, és ujra megtette. Mindig visszajött, hagytam magam. és csak szórakozott meg átvert az ígéreteivel:(
2010. nov. 28. 21:23
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem azt várja, hogy elmond neki, hogy igaza van, te hibáztál és valóban egy kicsit önző vagy...Addig amíg nem enged egyikőtök sem, addig ennek nem lesz vége...Ha ez sem segít, akkor tényleg hagyd...

Szerintem nagyon szeret téged, de nem tudja eldönteni, hogy akarja-e veled tovább folytatni vagy sem...

Te akarod vele folytatni? Mert, ha igen neked is éppúgy engedned kell...Üljetek le és beszéljétek meg, bár amikor én ezt mondtam azt a választ kaptam, hogy velem semmit sem lehet megbeszélni...Pedig lehet, csak akarni kellene...

2010. nov. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
sokszor elhagyott már, és tudom, hogy ujra megtenné. És nekem nincs mit engednem, mert én mindig őt választottam, mindig ott voltam vele, de ha annyit kértem tőle, hogy gyere fel msn-re, leterelt és nem érdekeltem. Ráadásul, olyat mondani, hogy nem szeret annyira..meg elhagy..és még én fussak utána..és mikor megbántott én meg sírtam, kinevetett..
2010. nov. 28. 21:28
 4/9 A kérdező kommentje:
és hiába mondok valamit, csak neki lehet igaza, végig sem gondolja én mit érzek vagy mit akarok. és nem fogok olyan miatt változni aki 3x elhagyott és játszadozott, és nem én voltam neki az első.
2010. nov. 28. 21:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne hagyd hogy szorakozzon veled mond meg neki hogy neked eleged van ebböl unod hogy játszik veled mint egy bábuval és hogy csak akkor keressen fel ujra ha komolyan gondolja veled a dolgot és ha érez is valamit irántad különben meg játszon mással
2010. nov. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. nov. 28. 23:06
 7/9 anonim válasza:
teljesen átérzem a problémádat! volt pasim is ilyen volt!csak a munkájának meg a haverjainak élt!többször szakított velem de mindig vissza könyörögte magát!de hál'istennek jött a mostani párom és végleg szakítottam vele!ő még próbálkozott utánna is párszor de rájött hogy nem fog menni! szerintem keress magadnak olyan pasit aki elfogad olyannak amilyen vagy és nem akar megváltoztatni!:)hidd el tapasztalatból mondom!ki fog téged készíteni ha nem lépsz!
2010. nov. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi:)

igen, tudom, hogy nem szeret már, csak játszik velem, nincs olyan, hogy kicsit szeret valaki.Azt hiszi akármikor szakíthat, de már nem hagyom...majd lesz más.

2010. nov. 29. 14:47
 9/9 anonim ***** válasza:
"Nem fogok megváltozni és nincs bűntudatom sem, mert nincs miért. Holnap és holnapután is ugyanezt fogom gondolni, mert az én szavam jelent is valamit."
2010. nov. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!