Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar vajon? Szeret még?

Figyelt kérdés

Egy pár kapcsolatba élek már 2éve. eddig minden idöt együtt töltötünk. Mostanába megváltozot, nem olyan kedves velem mint azelöt. Megtetem már mindent leüültem vele megbeszélni h mit rontotunk el.De mindig mindent rám hagy. Kérdeztem töle hogy nincs-ekedve beülni vlhova? Mondta hogy van.(késsöb irtam neki hszeretlek és ere ö azt felelte hogy azért ne viggyük tulzásba a dolgokat)

És azon gondolkozik h szakitson velem.de nem tudja mit akar


nem szeret engem már akkor?:S és ha szakit egyezek bele?

Vagy mit tegyek?

Segitsetek!!


2010. nov. 28. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
még egyszer ülj le vele ezt megbeszélni, ha már nem szeret nem érdemes folytatni.
2010. nov. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 szyszkó válasza:
velem is ugyan ez a helyzet! csak mi 3hónap után vagyunk igy!
2010. nov. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudja, hogy mit akar. Ha szakít, akkor meg úgysem tehetsz semmit sem. De jobb, ha nem is akarsz semmit tenni, hanem hagyod, hogy elmenjen, és keresel valaki olyat, aki biztos a saját érzéseiben.
2010. nov. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ÉS ha szünetet akar? amit tud hogy nem fog müködni.

Akkor mit tegyek?

2010. nov. 28. 13:36
 5/8 A kérdező kommentje:
vlaki!!:(
2010. nov. 28. 13:51
 6/8 anonim ***** válasza:
nagyon szaar szitu :( sokmindent már nem tehetsz, ennek már így sincs értelme, ha nem szeret, akkor nemérdemes tovább húzni :(
2010. nov. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

ÉS ha szünetet akar? amit tud hogy nem fog müködni.

Akkor mit tegyek?"


Miféle szünetet? Ekkora marhaságot. De mit akarsz te egy olyan valakitől, aki nem biztos abban, hogy szerelmes beléd. Ne légy már gyerekes!

2010. nov. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

vlaki!!:("


Drága, mi itt nem tudjuk megoldani az életedet. Legyél határozott, és hallgass az eszedre. Ha szakítani akar, hagyd, hogy elmenjen.

2010. nov. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!