Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiányzik a volt barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiányzik a volt barátom 9 hónap után is?

Figyelt kérdés
Nem szerettem amikor szakítottunk, és őszintén szólva, igazából soha nem is szerettem igazán. Mégis azóta is hiányzik.
2010. nov. 28. 12:11
 1/4 anonim válasza:
Ha választ nem tudod akkor fordulj orvoshoz!
2010. nov. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem mire mondod.
2010. nov. 28. 12:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért mert még ha nem is szeretted, kötődtél hozzá, volt kihez menni ha valamire szükséged volt és ha most nincs senkid, akkor pontosan a törődés hiányzik Neked nem pedig a volt barátod.
2010. nov. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 BlackSword ***** válasza:

ma 12:58!

Ismered azt, hogy valaki csak akkor hiányzik igazán, amikor már nincs velünk?


Kérdező!

Mit tudsz róla? Talán hívd fel, vagy írj neki. Nem mondom, hogy csoda fog történni, mert arra kicsi az esély, de mit veszthetsz vele??? Többet, mint ha meg sem kisérelsz semmit...

2010. nov. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!