Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van folyton ez?

Figyelt kérdés
Szóval a lényeg akárhányszor megismerek egy lányt,először tökjó minden nagyonjól elvagyunk stb aztán szép lassan egyre roszabb lesz és a végén ennyi volt.Most legútóbb is volt egy lány nagyonjól elvoltunk úgytünt ő is akar komolyabbat,találkozgattunk elvoltunk ottis stb aztán már nemnagyon találkoztunk msnen meg nincs mindig miről írni és a végén most ennyi volt ő is szerintem.....Jóh énsemvagyok tökéletes vannak hibáim is de kinek nincsenek...egy sima átlagos srác vagyok kb de hogy mindig megszívom már unalmas..Mostis pl mert ő csak úgymegy bele kapcsolatba hogy kitudja lehet azzal is marad örökre....és én valahogy ennek nemfelek meg,nemaz hogy megcsalom vagy ilyesmi de én nemakarok öreg koromig élni.Aztán vártam hogy végre találkozzunk már erre mondja hogy minek azért hogy a hóban sétáljunk és szétfaggyunk....ha lenne témánk menne msnen is....hát ez kicsit szarulesett....pedig ő mondta hogy neki többet kell élőben együttlenni hogy eltudja dönteni mitakar dehát így.... Most komolyan egy csajt se érdekel 17-18as korosztályból hogy komoly normális kapcsolata legyen?
2010. nov. 27. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
öcsém te nem vagy semmi. a csaj komolyat akar, idézem: "mert ő csak úgymegy bele kapcsolatba hogy kitudja lehet azzal is marad örökre..." tehát hosszú távban gondolkodik. az msn meg kutyafüle, nem arra van, hogy ott éld a kapcsolataid. és az h nem akar hidegben kimenni az mért baj? én se megyek ki a barátommal, akit imádok, helyette meleg helyen maradunk. alternatíva mindig van.
2010. nov. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nah jó oké persze énsem 1-2hónapos dolgokban gondolkozok..... hát ezez hogy nem msnen kéne valamit is kezdeni.... hát de úgylátszik neki nincs alternatíva hogy menjünk hozzájuk vagy bármi.... hameg nemtalálkozunk abból biztos hogy nemislesz semmi....
2010. nov. 27. 17:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért,te felajánlottad,hogy beüljetek valahova meleg helyre?Kávézó,vagy cukrászda,vagy nálatok vagy nála?
2010. nov. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én már nagyonrég.... már múlthéten is mondtam pedig akkor még jobbidő is volt de nemért rá...jó akkor majd most hétvégén.....eszébe se volt a dolog pedig előtte már megbeszéltük hogy találkozunk....egyszerűen az utóbbi héten mintha nem is ő lenne...és ha hibázik mert ő sem úgyviselkedett ahogy normálisan kéne,nemismeri be hanem rámfogja hogy énvagyok a hibás kb....mert hogy ezt ő számonkérésnek veszi és nemtűri senkitől..... nemtudom mivan vele csak annyit akartam tudni hogy akar-e találkozni és érdekelem e még egyáltalán....elvileg majd pár nap múlva talán újra beszélünk...de asszem ezmár ennyi volt.... de úgy teljesen én többet egy csaj után se futok nemér annyit sokvolt már nagyon a pofáraesésből....pedig őt eléggé megszerettem aztán mostmeg ennyi...nemhiányzik többet ilyen
2010. nov. 27. 18:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Baromira egycipőben járunk!:D Elsem hiszed mennyire! Kb már nekemis elegem van kicsit az összes lányból!:) Mindegyik meghülyül 1-2 hónap ismerettség után! KB mintha lejárna a szavatossági idejük vagy a fene sem tudja! Most kezdek ugy lenni a dologgal, hogy ha szeretne tőlem valamit egy csaj és beis jön probálkozzon és meglássuk milessz! De én többet nemfogok probálkozni az hót ziher!
2010. nov. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát énis ígyvagyok.... talán nála megpróbálok még valamit hátha ha nem hát nem... mert ő az a fajta aki nemfog egy csávó után se hajtani..... de ha nemsikerül már semmi akkor részemről ennyivolt vagy betalál valaki vagy nem :)
2010. nov. 27. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!