Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi volt a gond?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Egy elég érdekes történetem van számotokra..és szeretnélek megkérni titeket segítsetek megfejteni az okokat!!Én egy 25 éves lány vagyok, az interneten megismerkedtem egy 33 éves fiúval!Nagyon szimpatikusak voltunk egymásnak, rengeteget leveleztünk majd elkérte a telefonszámom!Eltelt két hét és arra lettem figyelmes, hogy ezzel a fiúval ébredek és vele fekszem..jó reggelt üzenet, egész nap írkálás nem túlzok 2 óránként majd jó éjszakát üzenet..ez ment heteken át..Aztán msn-es beszélgetések délután 2 órától másnap reggel 4-5ig kisebb nagyon szünetekkel!Majd egy nap délután írta, hogy találkozik a haverokkal és egész délután nem jelentkezett hajnal 1 óráig.Akkor is csak annyit írt, hogy nem tudunk már beszélni mert egy barátjánál alszik és ott nincs internet..ezzel nem is lett volna semmi gáz de én úgy éreztem nem mond igazat és fura volt miért nem keresett egész délután mikor máskor még akkor is írt ha elment bulizni onnan is félóránként írta az üziket..ráadásul van egy oldal ahova egyszer belépett és egy bizonyos néven szólított..hát azon az estén is belépett csak ő nem látta, hogy én látom....és mikor rákérdeztem, hogy ha a barátjánál volt és nem volt nete, hogy lépett be..ő megsértődött azt mondta hogy nem ő volt az, hogy lehetek ilyen bizalmatlan stb. Aztán ott hagyott msn-en és másnap egész nap nem írt.Este mikor írtam neki mi baja azt írta vissza, hogy mivel én nem bízom benne hagyjuk az egészet, ő úgyis kimegy külföldre és 1 hónap múlva jön csak vissza, és látja előre, hogy úgysem bíznék benne..de maradjunk barátok mert ő nagyon megszeretett engem , és büszke rám!Mindig ott lesz nekem ha szükségem van rá!És mindezt úgy, hogy állítása szerint halál szerelmes belém!Nos a kérdés az, ti milyen következtetéseket vontok le az egészből??
2010. nov. 27. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi a következtetés?Röviden annyi,hogy lebuktatta saját magát,mert ennyire hülye szegény,és a végén megpróbált úgy kijönni a dologból,hogy te legyél a hibás,hogy legyen valami alibije,hogy meszakítsa veled a kapcsolatot éshogy ő tudjon kavarni egy harmadik személyel. Röviden EZ az én következtetésem. Szerencsétlen nyomorult ez a srác,rá se ránts. Találsz jobbat;) És ne maradjatok barátok. Majd jön ő még a te házad környékére :)

16/F

2010. nov. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nem csak, hogy nem volt szerelmes, de még csak nem is tudja, hogy mi az a szerelem.
2010. nov. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Rájött, hogy mennyire bi, és most ezen gyötrődik magában!

Csak egy tipp.

2010. nov. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó voltál az unalmas napokra neki! Nekem is van egy faszi ismerősöm,Így ismerkedett meg egy lánnyal,pont ahogy Ti is, és az ismerkedésük ideje alatt rájött, hogy az előző barátnője kell neki! Van, hogy ilyenkor ébred rá az ember, kire is van szüksége igazán :( Barátnak pedig azért kellesz, hogy ha mégis egyedül marad, legyen kihez nyúlni! Egész jó Női taktikákkal játszik a pasika, hogyhogy nem veszed észre? Sajnálom azért, hogy megtörtént ez veled! :(
2010. nov. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek!!!

Nem tudom, nem gondolkodtam..túlságosan beleéltem magam dolgokba.. :(

Igazatok van nem ér annyit!!!

Én is gondoltam már hasonlókra...sajnos így jártam :(

Csak azt nem értem, hogy ha nem érzett semmit sem miért fektetett belém annyi energiát...

2010. nov. 27. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!