Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Syastok! A szerelmem már sokadik alkalommal mondja hogy . , most ilyenkor mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Syastok!a szerelmem már sokadik alkalommal mondja hogy én milyen ovodás vagyok,meg hogy nem tudok komoly lenni!(pedig múltkor is csak a félelmeimet mondtam el neki)!Mondtam neki hogy tudok és felőlem játszhatunk olyat is,és amikor komoly vagyok,meg azt mondja és kérdezi hogy mi van ne legyek már ilyen,legyek olyan mint szoktam!!nem tudom eldönteni hogy mit csináljak!!És szerintem azt hiszi hogy én nem veszem komolyan ezt a kapcsolatot,pedig a legkomolyabb,és legőszintébb szerelem és kapcsolat a részemről!!!múltkor például a barátja barátnőjét izélte nekem hogy milyen nyávogós,hisztis pic.a,és utána mondja hogy ő ezt nem szereti,majd az jött ki hogy én is olyan vok,pedig egyáltalán nem,rossz oldalamról közelít meg,és emiatt nem akarom elveszteni!!!!!:S:Smost ilyenkor mit lehet csinálni?
2010. nov. 27. 07:33
 1/3 A kérdező kommentje:
én 20/L vok ő pedig 27/F!!!
2010. nov. 27. 07:35
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz, majd megszokja. De ha nem vagy olyan, akkor csak kifogásokat keres, hogy elhagyjon. Nekem is ezt mondta állandóan az exem, hogy hisztis pitsa vagyok, holott egyáltalán nem!
2010. nov. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod,azt hiszi hogy 20 évessen nincs anyni felfogásom mint neki 27-ben holott full nem így van,még a kislányát is elfogadtam,mikor még vele élt,más 20 éves lány szóba se állna egy olyannal akinek van 1 kisbabája(nagy részük)!!
2010. nov. 27. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!