Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van barátja?

Figyelt kérdés

16F vagyok és van egy lány ő is 16L.

3 napja ismerem,szval nem tudok róla semmit.

Látásból már láttuk 1mást sokszor.

De sose beszéltünk.Na most amilyen hülye vagyok elkezdett érdekelni,de félek,hogy van pasija =/

Hogy derítsem ki ? Mivan ha van barátja ?

Egyébként ő nyomult nem én,szval ő akart felvenni msn-re,meg mondta,hogy ismerjem meg :$.

Na Msn-en beszéltünk fain meg minden,de ki van neki írva,hogy Boldog szülinapot maci,Zoli,Dani (L)(L)

Szeretlek.

Na most kicsit sokkot kaptam,h van barátja és mégis nyomult rám,és mikor felhoztam ezt a barát témát,akkor meg nem is nagyon tagadta=/

Most akkor találjam ki-.- de hogy ?


2010. nov. 26. 22:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is kérdezz rá. Vagy ha nem akarod azt megkérdezni konkrétan, hogy "na és van barátod?", akkor kérdezd meg azt, hogy a barátodat most akkor Zolinak, vagy Daninak hívják? Vagy megmondja, és akkor van, vagy azt fogja mondani, h nincs is pasim..
2010. nov. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!