Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » HOGYAN MONDJAM EL NEKI HOGY...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HOGYAN MONDJAM EL NEKI HOGY SZERETEM?

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiú és nem merem elmondani neki szóval SOS hogy kérdezzem???
2010. nov. 26. 17:22
 1/5 A kérdező kommentje:
nem hogy hogy kérdezzem hanem hogy mongyam el neki kösz előre
2010. nov. 26. 17:24
 2/5 anonim ***** válasza:
HA MÁR KIABÁLVA ÍRSZ AKKOR ÍGY: SZERETLEK!!!!!!!!!!!!!!!
2010. nov. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
én is fiú vagy de most ne mez a lényeg barátkoz össze vele ha már barátja vagy akor célozgasrá pl:jó a hajd szép a ruhad stb.. de először tud meg hogy nicns e neki barántnöje kedveskedj nekei vesd be a női csáberőd :'D vagy ilyeneket sok sikert
2010. nov. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"Olyan mély a torkom mint egy gúnárnak :)" vaaagy "Hátulról szeretem a legjobban" vaaagy "Gumi nélkül az igazi" vaaagy "Mindig is ki akartam próbálni análisan" Sok sikert!!!
2010. nov. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszike mindenkinek most már eggyütt vagyunk 2 hónapja lessz 12-én
2011. ápr. 8. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!