Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan csípjem fel az osztályt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csípjem fel az osztálytársam? Sok választ légyszi!

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályban tavaly nagyon utált mindig kibas--zott velem.Most egész jóban vagyunk olyanokat elmond nekem,amit másnak nem mond el.Az a probléma hogy szerelmes vagyok belé,de nem kéne hogy az legyek,de folyton rágondolok.Amúgy nem látom rajta hogy érez irántam valamit csak úgy mint egy barát,nem néz rám órán se nagyon,csak ha kérek tőle valamit.Mit csináljak hogy végre érdekeljem vagy hogy járjon velem?
2010. nov. 26. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Hívd el valahová randizni...

Bár hány éves vagy?

2010. nov. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
16
2010. nov. 26. 15:53
 3/6 anonim ***** válasza:
hívd el sétálni :)habár mostanában hideg van.. :// akkor máshová :D:D
2010. nov. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jobb ötlet?amugy ez nagyon jó csaj én meg olyan átlagos pasi vagyok 2 évet gyúrtam szóval nem vagyok dagadt se inkább csak átlagos.
2010. nov. 26. 16:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor töltsd átlagosan a napot! Szia!
2010. nov. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
tudsz ennél jobb ötletet h elhívod valahova? mi itt mondjuk az ötletet erre jobb ötlet kell.. elsőnek mást nem tudsz
2010. nov. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!