Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretkeznétek a volt párotokk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretkeznétek a volt párotokkal, miután már szakítottatok?

Figyelt kérdés

Feltettem egy kérdést, de e kérdés nem azért van feltéve, mert én magam ebbe a helyzetbe kerültem, csupán csak szeretném összegyűjteni, hogy ki mit gondol erről a dologról.


Olvastam már pár dolgot az Interneten, pszichológusok véleményét is, mely azt tartalmazta, hogy nem elítélendő az ha valaki a volt párjával szexel.

Azért nem elítélendő, mert mind a ketten tudják, hogy mit várhatnak a másiktól és könnyebben mennek bele abba, hogy szeretkeznek a volt párjukkal, mint hogy egy idegennek kitárulkozzanak.


Ezzel talán nincs is gond főleg hogy a szakítás ellenére, mind a két fél benne van a dologba és esetleg azt is megbeszélik, hogy szexnél nincs több köztük.

De mi van hogy ha ez még sem így alakul?


Megeshet, hogy újra összemelegednek a szeretkezések alkalmával?


Vagy van akinek független attól hogy bevállalta a dolgot, bűntudata van és többet akarna még szexnél?


Vagy később bele kerül egy ördögi körbe, ami abból áll, hogy valaki talál magának partnert, de ott van a volt párjuk aki tudja hogy mit kell nyújtani az ágyba?


Volt esetleg valaki, aki a pasit ki szakított vele, alkalmi szexuális kapcsolat alakult ki köztük és úgy mond így fogta meg / szerezte vissza?

S ez mennyire elítélendő dolog?


Én úgy gondolom minden kérdés megtörténhet, és szerintem emberek és kapcsolatok döntik el, hogy ez egy egészséges folyamat és az ember jól jön ki belőle vagy sem.

Hogy mennyire sérül az egyik fél lelke, vagy hogy ez csak egy adott helyzet vagy egy kihasználás, hogy csak szex más semmi.


Kíváncsi vagyok ki mit gondol!


2009. jan. 15. 09:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi már szeretkeztünk!:)1999 szentestéjén!:)

Kb 3 hónapja voltunk együtt mikor összevesztünk és megbeszéltük hogy vége!Nem megy ne eröltessük!:)

Ja!:)Azóta újra együtt vagyunk immár lassan 10 éve és született azóta két gyönyörü fiúnk!:)))

2009. jan. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2009. jan. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
persze miért ne?Volt már rá példa és lesz is még természetesen.
2009. jan. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Ez szerintem nem különleges vagy fura kérdés, sok olyan embert ismerek, aki szexelt az exével, én magam is, és szerintem nincs is ebben semmi rossz. Jól esik, ismered a másikat, és mégiscsak más, mint egy vadidegennel. Akkor meg miért ne?
2009. jan. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs benne semmi elítélendő. Persze csak akkor, ha tudatod a volt partnereddel, hogy szexpartnernek számít és érzelmeket ne várjon tőled.
2009. jan. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
100%
Ha az egyik fél még érez valamit a másik iránt, akkor nem érdemes. Én is megtettem,de nagyon bánom... Csak fájdalmat okozott.
2009. jan. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Alap. :) Ha neki is jo meg neked is jo akkor mi a baj vele? A szerelem es a szex ket kulonbozo dolog. A jol bevalt partner kesobb is hasznos ha epp neki es neked sem okoz kulonosebb lelki traumat. Persze a kozos szex felebreszthet bizonyos regi erzelmeket de ket normalis felnott ember ezt teljesen normalisan le tudja kezelni. Persze ha komoly kapcsolatotok van massal akkor felmerulhet a megcsalas tenye, de ezt mindenkinek maganak kell merlegelnie.


En joparszor voltam egyutt volt csajokkal es nem lett belole semmi gond leszamitva egy jo hancurozast. :)

2009. jan. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én is megtettem...jó volt vele..akkor miért ne?

Nem bántam meg.

2010. jan. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!