Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak ezek után? Nekem kell Ő, De hogy szerezzem vissza?

Figyelt kérdés
November 4-én randiztam 1 sráccal, akivel aznap össze is jöttem... Minden szép volt, j volt, és tökéletes szinte... Elterveztűnk mindent, komoly szándékokkal belevágtunk az ebbe a kapcsolatba... Kedveltűk már egymást, és minden jött maga után, mint a mesékbe... November 19-én Pénteken, még az apjának is bemutatott, és a húgának is... Az apja kedves volt velem, mondhatni örűlt, hogy megismerhetett... Pénteken délután beszéltem barátommal telefonon, és azt mondta, hogy furcsa neki ez a kapcsolat, mert ő nem úgy néz rám mint a bnőjére, hanem mint a haverjára... Mondtam neki, hogy ez úgy hangzik, mintha szakítani akarna... Ő azt mondta nem nem akar, mert még korai lenne ilyeneket megállapítani... Estére, mégis azon voltunk, hogy szakítottunk.. Sokat beszéltem vele utána még aznap telefonon... Úgy mintha mi sem történt volna, de már nem becézgetett pl drágám stb, csak egyszer kifutott a száján, vagy nemtudom... Utána csörgetett még, én vissza őt, vagy én őt, és ő vissza engem.. de mára már hiába csörgetem, ő vissza se csörget... ma felhívott: gyors kérdés, a bnőd kérdezi, holnap mit akarsz, meg mikor találkozzatok... (a bnőm végig olyan szinten volt vele, mintha el akarná csábítani tőlem, és 80%-ban közre játszott Ő is) Kérlek segítsetek nekm, hogy kaphatnám vissza, mert nekem kell Ő, mert érzem, hogy ő is komoly igazi, hosszú kapcsolatot akar... Csak úgygondolom, hogy nem tudja még mit akar, a bnőm befolyása miatt... de ez nem biztos.. Kérlek segítsetek..
2010. nov. 25. 22:46
 1/2 anonim válasza:
Én azt gondolom, hogy kimondottan idegesítően írsz.
2010. nov. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csörgesd meg még legalább 8szor, akkor biztos szerzel neki néhány nagyon idegesítő percet.
2010. nov. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!