Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés
Szerelem volt az első látása - de csak részemről. Aztán 4 évig egy osztályba jártunk (gimi), ahol sajnos beteljesületlen maradt. Most egyetemre járok, másfél éve még csak nem is láttam, de még mindig itt van bennem, képtelen vagyok túllépni rajta. Mindenkiben őt keresem, párkapcsolatom sem volt miatta...
2010. nov. 25. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Lényeg, hogy ne maradj ebben az állapotban. Ne emészd magad, ne keseregj, hanem tegyél valamit magadért.

1. Vagy őt keresd meg, és próbáld vele felvenni a kapcsolatot, ha erre van lehetőség,

2. Vagy próbáld meg elfelejteni, járj nyitott szemmel, ne zárkózz el egy régi emlék miatt.

Gondolj bele, hogy mi az, ami annyira megfogott benne, ami miatt felejthetetlen. Biztos lehetsz benne, hogy ugyanezt, vagy még többet ezer meg ezer másik fiú is megadhatja, ha nem zárod be magad.

2010. nov. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én ugyanebben a cipőben vagyok/voltam. Nekem sajnos korkülönbség miatt (20 év) volt beteljesületlen.

én 10 voltam ő 30. 4,5 éve várok rá és másfél hete vallotta be hogy ő is szeret. Keresd meg, beszéljetek kettesben ha lehet! 1 próbát megér. Ha nem.. csak akkor gondolkozz ezen a felejtésen. Kell lennie egy megoldásnak nem egyből "felejtsd el.." Remélem segítettem.

2010. nov. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!