Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az nagy baj, hogyha zavar engem az, amikor a barátom a szüleivel vagy a tesóival sok időt tölt?

Figyelt kérdés

Sokszor összeveszett már az anyjával a párom, és nem egyszer elzavart a fenébe az anyját hogy szálljon már le róla!!! De az anyja mindig úgy csűri csavarja a dolgokat hogy a fia, 1-2 alatt megbékéljen és olyan legyen újra a kettőjük kapcsolata mintha mi sem történ volna. Folyton hívogajta, pedig már lassan 30 éves.. És engem ezek után nagyon zavar az, amikor az anyjával beszél, vagy otthon tölt 2-3 órát.. Zavar hogy ilyen hamar elfelejti az anyja nem éppen kedves szavait.. és az anyja néha ellenem is beszélt. ( 2-3 alkalommal) A tesóival hasonló a helyezt.. Ők meg pont olyanok mint az anyjuk!!

Szeritetek normális hogy nem szeretem mikor párom otthon van??


2010. nov. 25. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben teljesen normális!Mer félsz hogy ellened uszítja a párod!De ez ellen nem tudsz sok mindent tenni mert ő az anyja!De próbálj az anyjával beszélni!
2010. nov. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen ez így van félsz hogy ellened uszítja az anyuci a pici fiát....


De én azt mondom felesleges beszélned az anyóssal nem jutnál egyről a kettőre neki lenne úgy is igaza....


Azt javaslom! Menj vele amikor elmegy a családjához, 30 éves a pasi vigyen el téged és mutasd meg a pasid szüleinek hogy TE BIZONY a barátnője vagy és szereted őt, és az ő kedvükért te nem mondasz le róla!!!

2010. nov. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!