Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kapcsoltban tényleg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsoltban tényleg a szex a legfőbbre valóbb? Ha igen miért?

Figyelt kérdés
2009. jan. 14. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
mert örömforrás. és akit szeretünk, annak örömet akarunk szerezni.
2009. jan. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem a szex a legfőbbre valóbb, hanem a bizalom. De tagadhatatlan, hogy a szex is fontos, azok a párok nem maradnak ált. együtt, akik nem tudják egymást kielégíteni az ágyban. És azért, mert ez a testi-lelki szerelem legfelsőbb formája. A teljes odaadás, az egymásnak okozott kölcsönös örömszerzés, a szerelem tetőfoka, mikor szó szerint bele akarsz bújni a másikba. De ezt csak akkor érzed, ha tényleg teljesen megbízol benne, és az ő karjaiban érzel megnyugvást, az ő karjaiban érzed otthon magad.
2009. jan. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
nem az. de ha jo, akkor nagyon ossze tudja tartani a kapcsolatot hosszu tavon mert olyankor csak pozitiv kisugarzasunk van, csak pozitivat tovabbitunk a parunk fele :)
2009. jan. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
hát igen...ha azt nézzed akivel nem érzed jól magad (szex éppen nem jó) a szerelem is elmúlik kiábrándulsz belőle.
2009. jan. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden kapcsolatban fontos a sex, nagyon is. Mehet tonkre kapcsolat azért mert nem jo a sex. De vannak fontosabb dolgok is, bizalom, huség, jol érezzék egymással magukat, odafigyelés stb.stb... Miért fontos a sex, mert emberek vagyunk alap szukségletunk a sex és a vele okozott orom. Az embernek egyszeruen szuksége van rá, nem ugy mint az állatoknal akik csak a szaporodás miatt csinálják, mi élvezetbol csináljuk!
2009. jan. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
:)
2009. jan. 14. 19:02
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem az a legfontosabb,de a top háromban azért benne van.ha a szex nem müködik,a kapcsolat halálra van itélve
2009. jan. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

11 éve voltam együtt a férjemmel. SOHA nem működött a szex, valahogy nem találtunk egymásra ez idő alatt. El is hagyott, (1,5 éve) már nem róvom fel neki, tudom, hogy nem élhettünk volna így örökké. Jelenlegi parteneremmel mennyei a szex. Másfél év óta tökéletesen működik, ismerjük egymás testének minden rezdülését és még nem volt olyan együttlétünk, hogy ne lett volna orgazmusom.


Mindezt csak azért írtam le, hogy érzékeltessem mennyire fontos a szex. Szerintem majdnem a legfontosabb egy kapcsolatban!!!

2009. jan. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a jó szex fontos egy jó párkapcsolathoz..ez tény. de ha egy kapcsolatban a szex a legfőbb dolog, az sajnálatra méltó..az ilyen kapcsolatok garantáltan nem tartanak sokáig..csak addig, amíg meg nem unják egymást..
2009. jan. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hali!Szerintem ha a bizalom és szeretet megvan,utána fontos a szex is.Egy párkapcsolatban kell és egészséges a rendszeres szex(itt nem a sablonost értem),és a felek elvileg igénylik is.Pl.:úgy vélem, azoknál a férfiaknál kevesebb a félrelépés aránya,és jobban ragaszkodnak, akiket párjuk "kielégít" szexuális téren.Persze ez a példám mert férfi vagyok,de gondolom a nőkre is igaz.
2009. jan. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!