Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Help! Help! Hogy reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Help! Help! Hogy reagálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, sokáig azt mondta szeret és szeretné ha járnánk, én mondtam,hogy nem szeretem,de próbáljuk meg,hátha idővel változik a helyzet. Belement ő is,én is. De néhány hét múlva kezdett eltávolodni, furcsa hívásokat kapott, stb. Végül kiderült,hogy a régi barátnője keresgéli,rákérdeztem. ''Még szeretem őt'' jött a válasz. Erre én: ''Igen,és akkor engem? Mindegy,ne is válaszolj, hagyjuk,oké? Menj s légy boldog vele!'' Ott hagytam az utcán faképnél. Másnap megkeresett,leültünk beszélgetni, és a következőket mondta: nem tagadom, még szeretem őt, de tudom,hogy téged jobban tudnálak szeretni,mint őt,és veled akarok lenni,mert te vagy az én boldogságom,segíts,hogy örökre elfelejtsem őt! Na, most erre hogyan reagáljak? Belemenjek, vagy ez már szemétség a részéről?Mit akarhat tőlem,ha a szívében még mindig a másik van? Ti mit tennétek?
2010. nov. 25. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért kellesz neki, hogy elfelejtse a másikat. Ha nyiltan kimondja, hogy még szereti őt, és téged is... egyszerre két embert nem lehet szerelemmel szeretni. Szóval: vagy beléd szerelmes és azt a lányt már csak szeretettel szereti, vagy fordítva.
2010. nov. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Segíts neki elfelejteni az ex-barátnőjét? Hmm... Én nem hagynám, hogy játszadozzon az érzéseimmel, azt mondanám, tegye tisztába magában a dolgokat és csak akkor környékezzen meg újra, ha tiszták és őszinték az érzései. Nekem felfordulna a gyomrom, ha eszembe jutna, hogy bizonyos helyzetekben esetleg az ex-barátnőjére gondol...
2010. nov. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen,de épp az,hogy újra megkeresett mikor faképnél hagytam őt, és rá is kérdeztem,hogy akkor én most csak valami helyetesítő dolog vagyok neki, és kihangsúlyozta,hogy NEM, a szíve így diktálta,azt mondta. És rákérdeztem,hogy mi a helyzet a régi b.nővel, barátok vagyunk, egyéb semmi, és nem is lesz más semmi erre ezt mondta. De engem zavar,hogy barátok maradtak,mert őt régebbről ismeri, több van köztükközös múlt,biztos elmoond neki olyanokat,amiket nekem még nem,és ezen kikadok nagyon.
2010. nov. 25. 08:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Tl;dr
2010. nov. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!