Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 5 hónapja vagyunk együtt. Mit vegyek Neki hónapfordulóra?

Figyelt kérdés

A barátommal másfél hét múlva leszünk 5 hónaposak. Van valami egyedi ötletetek, hogy mit vegyek/csináljak/adjak Neki? A parfüm, közös fényképes póló kilőve, azt már kapott! Ő egy elég konzervetív, komoly, kis művészlélek. 17 éves. Köszi előre is:

S.


2009. jan. 14. 17:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha olyan amilyennek mondod akkor szerintem te készíts neki valamit ami a művészettel kapcsolatos mert azt értékelni fogja (bár amit tőled kap azt mindenképp értékelni fogja)az a lényeg hogy lepd meg
2009. jan. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én csináltattam neki egy fénképes tortát amin ketten voltunk ratja, persze sziv alakut!Vettem már neki orát, ruhát azt már sokat, karkotot, play stationt, játék macit :-)persze szoroset :-) Vagy csinálj neki valamit, kép keretet a kettotok képével, képeslapot, fotoalbumot, naptárt. Vagy még vannak olyan medálok amiket ketté lehet torni, sziv alaku az egyik nalad a másik nala!
2009. jan. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
gyertyát. amúgy hol lehet venni félbetörhető szívet?
2009. jan. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Félbetörhető szív: Majdnem minden ékszerboltban láttam már, több méretben is, akár aranyból, akár ezüstből.
2009. jan. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Egy srác ilyet szerintetek tényleg hordana? Amúgy köszi a válaszokat! :)
2009. jan. 14. 19:48
 6/11 anonim ***** válasza:
miért nem félévesre vesztek ajándékot? milyen művészetek után érdeklődik abban a témakörben találhatnál neki valamit!
2009. jan. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
egyfélbe tört sziv igenis nagy ajándék nekem és a páromnak is van é s 8éve járunk.az ö nyakába és az enyémbe is van.és ez olyan ajándék amivel tudja hogy szereted.
2009. jan. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hordana bizony, nagyon szép ajándék. :-)
2009. jan. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi, azt hiszem, ezt megfogadom. Tetszik ez az ötlet. Mennyibe kerül kb. ez a nyaklánc?
2009. jan. 14. 23:42
 10/11 anonim ***** válasza:

Hihi, ez tetszik:-) Karácsonyra én is ilyen félbetörhető szivet vettem a páromnak egyik ajándékként :-) 2600volt maga a medál, meg gravíroztattam még bele, enyémbe az ő becenevét, övébe meg az enyémet, így mindig "magunkkal hordjuk" a másikat. A gravírozás 1400/szó.

A párom nagyon örült neki és hordja is :D

2009. jan. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!